Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki teltebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki teltebben jobban érzi magát, mint vékonyan?

Figyelt kérdés

Nekem az a benyomásom, hogy minden lány vékony szeretne lenni. Van akire az ellenkezője jellemző? Aki jobban szeret kicsit ducibb/teltebb lenni és nem is akar fogyni?


Nem a kövér, elízott alkatra gondolok, hanem ilyesmire gondolok például:


[link]


[link]


Ez az alak szerintem

- kifejezetten teltebb,

- még biztosan egészséges tartományba esik,

- GYÖNYÖRŰ.


És ez legutóbbit, hogy GYÖNYÖRŰ, szerintem sok hozzám hasonló fiú megerősítheti, sokaknak bejön az ilyesmi alak.


Tényleg minden lány kifejezetten vékony akar lenni, vagy vannak akik pont teltebbnek szeretik magukat? Mennyire ritka ez?


Kort is írjatok légyszi!


Én társkeresésnél mindig beleütközöm a problémába, hogy mindenkinek a vékony a cél és ez kezd zavarni a dolog, mert nekem a ducibb pont jobban tetszik.


(Pontosításképp: NEM állítom, hogy a vékony alak nem szép. NEKEM jobban tetszik a ducibb, de másnak meg más tetszik. Szerintem egy határon belül nagyon sokféle alak lehet olyan, amiért bolondulnak a fiúk. Miért kell egyfélének lenni???).


18/f

18/F



2016. aug. 19. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsit duci vagyok most, voltam már extravékony is, és megint az akarok lenni. Az olyan fiúk, akiknek ez bejön, nagyon ritka, inkább a vékonyabb, csinos alakra mennek, a többit kigúnyolják az esetek többségében (tapasztalat). Én szeretek tetszeni másoknak, és magamnak is, és azt hiszem mivel belém súlykolták, hogy a vékony a szép, csakis jópár kg minusszal fogom szépnek érezni magam. 18/L
2016. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Én személy szerint jobban érzem magam teltebben,sosem akartam egy Victoria Secret modellhez hasonlítani mert elfogadom magam úgy ahogy vagyok.Örülök neki hogy van rajtam némi felesleg és nem vagyok csontváz :D Így jó a közérzetem,jól érzem magam a bőrömben..Azt gondolom hogy ízlés kérdése hogy kinek mi tetszik,nem kötelező egyfélét szeretni :) 15/L
2016. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is nagyon vékony voltam, nem csontváz de vékony. Szerintem ez alkati dolog illetve az ember lelkiállapotával is összefüggésbe van. Amikor kijöttem a depresszióból sikerült magamra szednem jópár kilót és én sokkal jobban éreztem maga úgy. Nem voltam kifejezetten duci, de "lehetett rajtam mit fogni". Szóval én jobban éreztem magam akkor úgy. Soha nem fogyóztam vagy hasonló, szeretek azt enni amit éppen megkívánok. Sajnos azóta megint lefogytam és hízason vagyok, de hát az nem olyan egyszerű.
2016. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettes!

Annyira jo,hogy a vekonyakat szimplan mindenki csontvaznak nevezi,de mi a 165 centi 80 kg parositasra sem mondhatjuk maximum azt,hogy telt,vagy duci,mert megy a sertodes... Lefogadom,ha valaki azt mondana neked,hogy kover vagy,igen bedurciznal.

3 eves korom ota tancolok,sot,10 eve versenyszeruen,emellett egeszsegesen etkezem. Tehat "csontvaz" vagyok,de ez van:D

Egyebkent szerintem nincs baj azzal,ha a teltebb lanyok jonnek be neked. En meg peldaul nem szeretem az izmos fiukat.

2016. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De jó hogy van valaki akinek az ilyen alak jön be :)
2016. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont olyan az alakom mint a képen levő lánynak, de nem tudom mit gondoljak róla. 18/L
2016. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Négyes!


Kettes volnék :) Nekem semmi bajom a vékony emberekkel..És azt sem mondtam hogy minden vékony lány csontváz :) Én 8 éve táncolok mégis ugyanolyan az alakom mint eddig...Nem,nem sértődnék meg rajta mert tudom hogy nem így van és én sem szoktam másokat csúfolni :) Mindenki úgy jó ahogy a legjobban érzi magát a bőrében :)

2016. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Figyu akkor most akadj ki... gyúrni járok lassan meglesz a kockahas 100 kilóval nyomok mégse vagyok egy beképzelt fasz... és hogy őszinte legyek én úgy vagyok vele hogy csak a két véglet az undorító az anorexiás és a hordó a vékony a sima vagy a teltebb nők mind bejönnek ami vicces hogy néhány vékony nő azt hiszi azért mert vékony attól szép is.... De hogy megvalljam az őszintét ha én lennék duci hányingert kapnék magamtól de egy teltebb nőt imádnék ^^
2016. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!