Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelhetem őt?

Figyelt kérdés
Egy kávézóban dolgozom,ahol van egy srác aki pár évvel idősebb nálam.Néha beszélgetünk,de nem sokat és főleg én kérdezek ő pedig javarészt csak válaszol.Sokszor összenézünk és összemosolygunk,de semmi jelét nem vettem észre másnak.Nekem nagyon tetszik de nem tudom hogy hogy tudnám ezt neki jelezni valahogy.Ma például kérdeztem hogy megy-e bulizni a barátnőjével és ezen teljesen meglepődött mert mondja hogy neki nincs barátnője,számomra ez mondjuk jó hír.Viszont ha nem tetszem neki(amit még ugye nem tudok)akkor nem szeretném hogy teljesen furcsán viselkedjünk utanna egymással,én ugyan már csak egy hónapig fogok ott még dolgozni de akkor is.Egyébként még csak nagyon keveset dolgoztunk együtt szóval úgymond mégcsak ismerkedünk.De nem tudom hogy ő mit gondol.légyszi segítsetek

2016. aug. 20. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kérjed meg, hogy mutasson pár dolgot, ha valamin "együtt" dolgoztok, az a legjobb, onnantól pedig mennie kéne magától. Persze ne menj az idegeire ugyanazzal az aprósággal! :)
2016. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!