Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni egy nőről, hogy érdekelhetem e?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék csúnyán felsülni, amikor megszólítom.
2016. márc. 3. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha normálisan szólítod le, akor nem lesz csúnya felsülés.


Ha ő elküld a fenébe, akkor ő a gáz. Ha normálisan válaszol, hogy kösz, bocs de nem, akkor ez van, de nem gáz. Ha meg örül neked, akkor minden ok.


Nekem a csúnya felsülés az lenne ha valami szia cica csajozós dumával mennél oda... az tényleg gáz.


De ha úgy kezded pl hogy szia, lenne kedved beszélgetni vagy meginni valamit, akkor semmi okod nincs szégyenkezni, akármi is a lány válasza.

2016. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amíg egy szót se beszéltél vele, enyhén szólva kevés a támpont.


hol akarod megszólítani?

2016. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdezőt már nem érdekli...

De nekem is van kérdésem az első két válaszolóhoz.

Ha nem leszólításról van szó, hanem már egy ideje ugyanabban a közösségben vagytok, akkor mi a helyzet?

2016. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!