Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én csak pótlás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én csak pótlás vagyok? Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: van egy srác, aki beleszeretett a nővérembe még pár éve. A nővérem is jóban van a fiúval. Sokat beszéltem a fiúval és a végén bevallottam neki, hogy tetszik, majd később a srác mondta, hogy tetszem neki és összejöttünk. A srác megkért tartsuk titokban, a nővérem előtt is. Nem tartott sokáig a kapcsolat, messze is lakott viszonylag, engem pedig nem engedtek csak úgy ide-oda. Miután véget ért ez, bevallottam a nővéremnk, hogy mi volt. Mire kideült, hogy nem volt minden oké. A tesóm azt mondta: ,,Mindvégig egy kétszinű idióta volt''. Szerintem a nővéremnek tetszett a srác, meg még most is kicsit legalább, meg fordítva is. A srácot elhordtam mindennek persze és nem beszéltünk egy ideig. Közben a tesómnak lett egy pasija. Vajon mit kért a tesóm? Azt, hogy ne mondjam el a srácnak! Most megint nagyon jóban vagyok vele, szinte legjobb barát, de a gond, hogy megint tetszik... Meg elvileg szerelmes belém ő is, de nagyon örülök, hogy jóban vagyunk és nem kellett volna inkább összejönnünk, mert tényleg fantasztikus ember és ez a barátság nagyon komoly. Kötben a tesóm nagyon sokat nevet mikor a sráccal beszélget. Inkább az érdekel most, hogy mi ez? Mert én már mindenfélét elképzeltem...

16L



2016. aug. 22. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
érdekes történet, én nem hinném, hogy itt valóban szerelemről van szó, max tetszik. de ez a sz*r keverés, titkolózás meg ilyenek..aztán még "fantasztikus ember" hát nem tudom, szerintem csak hülyít téged és hagyd a francba. de ez csak az én véleményem
2016. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén, nem is értettem az egész történetet, kicsit kacifántos, és még fáradt is vagyok.

De szerintem nincs olyan "legjobb barát", akit előtte elhordtál mindennek. A titkolózás pedig megint undorító.

Ti tudjátok.

2016. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!