Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy biszexuális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy biszexuális vagyok? 15/L

Figyelt kérdés

Hívő, református családban születtem, a családban több lelkész is van, templomba járok,jól neveltek. Már óvodában is gyakran néztem a lányokat, viszont "szerelmes" voltam egy fiúba. Oviban "csókolóztam" először. Lánnyal. Alsóban semmi ilyesmi nem történt,havonta más fiúba voltam szerelmes. De a lányokra nem gondoltam úgy. Aztán hetedikben csókolóztam egy lány osztálytársammal, többször is, és nagyon tetszett,de nem éreztem iránta semmit. Aztán egy másik lány osztálytársammal is. De akkor éreztem valamit. Biztosan nem szerelmet, csak rajongást. Vagy csak túl közel állt hozzám, mint barát. Igaz, egyik nap utáltuk egymást, másik nap pedig imádtuk. A szüleimnek nem tetszett, hogy barátkozok vele. Ez a dolog kb 4 hónapig tartott, aztán megszűnt. Aztán volt barátom, de vele csak szájra pusziig jutottunk. Nyáron nálam aludt egy barátnőm, egy ágyban aludtunk. Nem emlékszem pontosan, hogyan történt. Annyira emlékszem, hogy ölelkezve aludtunk, és simogatta a combom, meg a fenekem. A legközelebbi kép már az, hogy csókolózunk, és egymást simogatjuk.

Talán ugyanezen a nyáron kezdődött, amikor a legeslegjobb barátnőmmel először csókolóztunk egymással, hogy "kipróbáljuk" . Többször is megtörtént. (mármint a csók). De végig azt mondtuk egymásnak és magunknak is, hogy mi nem vagyunk melegek, csak kíváncsiak.

Aztán a családommal elköltöztünk Budapestre. Itt jártam nyolcadikba. Úgyhogy azóta szinte senkivel sem tartom a kapcsolatot közülük. És lányra azóta nem is néztem úgy. Viszont fiúra sem. (5 éves koromtól ugyanabba a fiúba voltam szerelmes. Legjobb barátok voltunk, ő sosem tekintett rám lányként. Ő most 16 éves. Én elköltöztem, neki barátnője lett, úgyhogy már nem tetszik. Oké, egy kicsit talán igen) Mióta Pesten élek kb 3-4 fiú akart velem járni, de mindet visszautasítottam, egyik sem fogott meg.

És mint írtam, fiúval még sosem csókolóztam, csak lányokkal.

A tavalyi esetek óta néha gondoltam rá, hogy a lányokat (is) szeretem. Leszbikus nem lehetek, mivel a fiúk is vonzanak.

Csak nem bírom, hogy csak az olyan fiúk találnak meg, akik azt hiszik, hogy minden lányt megkaphatnak, és, ha visszautasítom másnap már más barátnője van. Undorítóak.

Meg valószínűleg azért is nem jövök össze egy fiúval sem, mert az ázsiaiak (leginkább koreaiak*-*) jönnek be nagyon.

Aztán tegnap éjszaka megtaláltam egy anyuka írását, akinek bevallotta a lánya, hogy leszbikus. Ez az: [link]

Amikor olvastam benne, hogy fiúnak várták, fiús lány volt, nem szerette a lányos cuccokat, magamra ismertem,és sírtam.

Engem is fiúnak vártak, kék ruhákat vettek, aztán kibújt egy lány :D Kiskoromban szerettem a rózsaszínt,meg a szoknyát, de valószínűleg csak azért, mert olyan ruhákat vettek nekem. Aztán kb 6.-7. osztály körül, kezdtem el sötét ruhákat hordani. Nyolcadik első félévben szinte csak feketét hordtam. Utálom a szoknyát, a magassarkút. A ballagáson muszáj voltam szoknyában és magassarkúban lenni. Alig vártam már, hogy hazaérjek és ledobjam végre magamról. Általában farmer+póló+tornacsukában járok, mert ez kényelmes. Néha szoktam felvenni szoknyát, vagy egyberuhát, szandállal, de az csak ritkán van. Vagy ha muszáj. Olyankor a szüleim azt mondják, hogy: "Na látod, így sokkal csinosabb vagy. Egy lánynak lányos ruhában kell járnia" blabla..

Szülinapomra is mindig kaptam az ékszereket, meg kb 14 éves koromtól a sminkeket, de szinte sosem használtam őket. Csak korrektort, púdert, meg szempilla spirált használok.

Külsőre így nézek ki: Kb 160-163 cm, 48 kg,(elég csinos vagyok, mert jártam táncra), fehér bőr(gyakran mondják, hogy "Jajj, de sápadt vagy, fáj valamit?", amikor tök jól érzem magam, csak mert fehér a bőröm, még nyáron is xdd), váll alá erő barna, hullámos haj, zöldes-barna szem, szeplők, fogszabályzó.

Szóval elég fiús vagyok.

Konkrétan az egész tegnap éjszakát végig bőgtem.

Mert én nem akarok meleg lenni. A családom, mint írtam, vallásos. Elitélik a melegeket, engem is úgy neveltek, viszont én sosem ítéltem el őket. Gyakran hallom apa szájából, hogy "mocskos b**ik", meg hogy "ki kéne irtani mindet". És olyankor elgondolkodom, hogy, ha elmondanám nekik mindezt, akkor engem is így gyűlölnének? Anyától meg már többször hallottam, hogy (igaz viccesen) mondta a bátyámnak, hogy "ha b**i leszel, kitagadunk". Úgyhogy még, ha tényleg meleg lennék akkor sem merném nekik elmondani, mert kitennének, vagy megölnének.

Szóval "röviden" ennyi. Mit csináljak? Lehet, hogy ez csak a kamaszkor miatt van? A szüleimnek úgysem fogom elmondani, max, ha biztos lennék benne, vagy már barátnőm is lenne. De csak akkor, ha már közel leszek a 18-hoz,így, ha kitesznek, tök mindegy már. Csak nem akarom, hogy az egész családom lenézzen és undorodjon tőlem, miközben én mindennél jobban szeretem őket.

Nagyon össze vagyok zavarodva. Úgy érzem, mintha beteg lennék, mintha baj lenne a fejemmel. Félek.

Mit csináljak? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Előre is köszönöm! :)

15/L



2016. aug. 23. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Aztán hetedikben csókolóztam egy lány osztálytársammal, többször is, és nagyon tetszett,de nem éreztem iránta semmit."


Ha nem éreztél iránta semmit, akkor mi a francnak csókolóztál vele? Nem jártam sokat templomba, de én ilyet nem csináltam. Elég szemét osztálytársak közé jártam, de egyik sem csókolózott ennyiszer ilyen fiatalon. Nem is értem...


"ha b**i leszel, kitagadunk"


Ha keresztények a szüleid, akkor hogy mondhatnak ilyet? Először is, nem tudom miért beszélnek így. másodszor nem értem, hogy miért kéne kitagadniuk a saját gyereküket. Pont a kereszténység lényege, hogy legyünk jók, és fogadjuk el egymást olyannak, amilyen. Természetesen a rossz magatartást nem kel elfogadni.

2016. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de mindenképp írni akartam. Majd valaki nálam jobb választ tud majd adni.
2016. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Leszel a feleségem? :DD


Na jó, vicceltem. Most még lehet csak fellángolás(ok) ezek, majd idővel eldőlnek a dolgok. :)

2016. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Az igaz kereszténység a SZERETETRŐL szól, elfogadásról, megbocsátásról - ha pedig a családod valóban vallásosnak meri nevezni magát, akkor bizony semmilyen veszély nem fenyeget Téged, mindegy milyen a szexuális beállítottságod. Apukád kommentárjai aggasztóak, de remélhetőleg nem gondolja igazán komolyan őket, valószínűleg nem is ismer melegeket, így meg se fordult a fejében, hogy ők is pontosan ugyanolyan emberek, mint bárki más. Gondolom ő csak a melegfelvonulásokról látja a híreket, amik tényleg azt azt sugallják, hogy a homoszexuálisok feltűnősködő, gátlástalan, erkölcstelen emberek (ami hülyeség). Biztos vagyok benne, hogy a szüleid nagyon szeretnek Téged és őszintén szólva, ha kitagadnának, mert biszexuális vagy, akkor nem érdemlik meg a szereteted. Számomra olyan nehéz elképzelni, hogy ilyesmi miatt meggyűlöljek valakit. Ha megtudnám, hogy pl öcsém meleg, ő attól még ugyanaz az ember maradna, ugyanazok lennének a szokásai, hobbijai, ugyanúgy szeretné a családját, mint eddig. Semmi, de semmi nem változna meg.

Másodszor, ne érezd magad betegnek vagy rossz embernek. Fejlődésben vagy még mentálisan is, s még leszel is pár évig. Van egy barátom, nem vonzódik egyik nemhez sem - aszexuális. Volt már vagy 18-19 éves, mire rájött, addig ő is csak sejtette. Szóval ne aggódj, ha most még bizonytalan vagy, ne fojtsd el az érzéseidet, ne kényszerítsd magadra semmilyen maszkot. Legfőképp a családod hozzáállása ne befolyásoljon, addig úgyis mindegy, amíg Te magad sem tudod, hogy ki vagy és mit akarsz.

2016. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

"Hívő, református családban születtem, a családban több lelkész is van, templomba járok,jól neveltek."

Nem piszkálódásból kérdezem!

Mihez képest neveltek jól?

Biztos vagy ebben a "jó" nevelésben?

Vastagon szard le, hogy vallásos a családod.

Nem akarás kérdése, hogy meleg/leszbikus vagy.

Egyébként ha vallásos szempontból nézed minden az istenük akarata szerint történik.

Meleg vagy? Ő akarta?

Vagy nem?

Szóval melegként igazából neked mindegy, így is úgy is a pokolra kerülsz.:)

Komolyan beszélve:

Hagyd az egész vallásos maszlagot! 300 éve a "racionalitás" korát éljük.

Legyél boldog a barátnőddel.

Max a pokolban egy üstben összefutunk és kibeszéljük, hogy hu bazzeg nem jött össze!

NEM VAGY BETEG!

ÉLJ BOLDOGAN!

FOGADD EL MAGAD!

Én meleg pasi vagyok.:)

2016. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Kérdező, nem akartalak megbántani, sem kérdezősködni. Csupán irigy vagyok, hogy te ilyet csinálhattál. Irigység.. a legpitiánerebb, legkisebb rosszat sugalló rossz. Az ember észre sem veszi, hogy az egyik legocsmányabb tulajdonságát nevezték el így. Az embernek fáj, hogy a másiknak jobb/jobb volt, közben eszébe sem jót azt tenni, amit ő maga is sokszor tanácsol másnak: Lépj túl rajta. Tulajdonképpen az illetőtől független dolgok miatt utáljuk meg az adott személyt, vagy éppen haragszunk rá. Hiszen vagy nem is tehet arról, amire irigyek vagyunk, vagy ő maga érte el a saját kitartásával. Semmivel sem szebb dolog, mint rosszindulatúnak lenni mással, hiszen tulajdonképpen az irigység is az.


Még fiatal vagyok, de aki az én időmben csókolózott volna a saját nemével, azt valószínű, hogy meg is verték volna. Nem, nem az "erkölcs" miatt. Pont, hogy az erkölcstelenség késztette volna erre őket. Rendkívül kegyetlenek voltak a tanulók. Hetedikesen, 13 éves korodban csókolóztál a saját nemedbe tartozó illetővel. 13 évesen. A legtöbb tanuló már csókolózott akkortájt valakivel, ha te lánnyal, hát azzal, ez most nem bűn. Örülök neki, hogy jó volt, inkább csak azt sajnálom, hogy nekem nem volt részem semmi jóba. Tudod, nagyon sajnálom, hogy nekem rossz volt, de kívánom, hogy neked legyen jobb, mint nekem. Kívánom, hogy találj egy olyan társat, akivel boldogan leéled az életedet, akármilyen nemű is az illető. És mindig legyél rendes. Mert a gonoszkodással, kegyetlenkedéssel, sokkal nagyobb károkat tudsz okozni másoknak, mint azzal, hogy meleg vagy. Egy gonosz, bűnös embernek meg semmi szava nem lehet egy olyanra, aki nem az. Akkor sem, ha éppen meleg.

2016. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy a tízparancsolatba nincs arról szó, hogy a párod nem lehet azonos nemű veled. :)


Te keresztény vagy, tehát a te bibliád az Újszövetség. Abban pedig nagyritkán említi csak a homoszexualitást. Jézus konkrétan annyit mond csak, hogy az első pár egy férfi és egy nő volt, és nem véletlenül. Jó, nem így mondta, de ez volt a lényege. Többet nem mond róla. Egy házastársat nem akaró illető is ugyanígy bűnös ezek szerint. Ráadásul nem is tartozik a nagy bűnök közé. Ha oda tartozna, többet beszélt volna róla Jézus. pedig ő aztán tényleg "látta" előre, hány a jövőben homoszexuális lesz a Földön. Mégsem azokat akarta megfékezni, hanem a gonosz embereket, és joggal.

2016. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*a jövőben hány...
2016. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elolvastam, amit linkeltél, az abban lévő lány nem leszbikus, hanem transznemű. Lány testbe született, de lelkileg fiú.

A te esetedben inkább tényleg biszexualitásról lehet szó. De még alakul.

(Azt én sem értem, hogy érzelem nélkül minek csókolózol, de a te dolgod.)

2016. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

éld az életed légy önmagad!!! nekem is tetszettek már lányok és fiúk , sose mondtam a szüleimnek :D

És nincs baj veled, te is NORMÁLIS ember vagy, nem vagy beteg :)

szintén 15/L :P

2016. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!