Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már eléggé alakul a dolog...

Már eléggé alakul a dolog egyik ismerősömmel (ő is lány én is) és most fogunk majd találkozni és meg szeretném lepni valamivel. Ti mit adnátok neki?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném

14/L



2015. márc. 3. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit takar az hogy alakul valami?


Ki lett mondva, hogy mindketten érdeklődtök a másik iránt? vagy csak tudod róla, hogy ő is, és érzel valamit? Randi lesz, vagy csak összefuttok?


Virág csoki, plüss, ékszer...ezek mind jók.Attól függ miylen típus. De a legjobb mindig a személyes ajándék. Ha sminkmániás, akkor azt. Stb.

2015. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vittem egy kis csokit, de sose kaptam vissza semmit és én ráuntam.. Utaztam 2 órát általában, viszek csokit és még én fizettem a másik kajáját is, holott nem vagyok pasis.. Szóval szerintem az elsőre ne vigyél semmit, max. meghívod egy sütire.
2015. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyénileg változik ki mennyire romantikus típus.


Vannak emberek akik nagyra értékelik a tárgyi dolgokat, és vannak olyanok akiknek valamilyen okból ezek szinte fel se tűnnek. Ez nem jelent érzéketlenséget vagy elkényeztetettséget, csak más kultúrális hátteret, személyiséget.

Valaki úgymond a második mamája lesz az illetőnek, és mindennel kiszolgálja őt, más viszont ajándékozgatós típus, a harmadik a fizikai kontaktust igényli, a negyedik meg intellektuális síkon kötődik és idézetekkel, könyvekkel halmozza el a másikat és elcibálja magával moziba, koncertre...


viszont egy kapcsolat nem matematikai egyenlet, aki kérdés nélkül ugyan olyan jellegű és mennyiségű törődést vár el a párjától amit ő ad, az illúziókban él. Csak azért mert te veszel neki egy 10000 forint értékű valamit, ő nem köteles a másik héten neked hasonló értékben valamit venni, függetlenül az anyagi helyzetetektől, a kettőtök között lévő érzésektől.

De ugyanez igaz az érzelmi síkra is. Csak azért, mert te hihetetlenül romantikus alkat vagy, és már a második randin szerelmet vallassz, a másik fél lehet nem ilyen formában kommunikálja azt hogy fontos vagy neki, sőt lehet hogy ezzel zavarba is hozod, mert lehet hogy ő ilyen mértékben nem tudja mindezt viszonozni.

Ismerek embereket, akik nyilvánosan is intim csókcsatákat váltanak, a másik ölébe ülnek, nyalogatják a fülét, rácsapnak a fenekére....szerintem mindenki látta már ezeket a típusokat.


Ezzel nem mondom azt, hogy a tárgyi ajándékok természetüknél fogva felszínesek, vagy hogy a verbális érzelemnyilvánítás giccses, vagy hogy a fizikai törődés szemérmetlen, vagy hogy az intellektuális síkon megélt kapcsolat prűd. Egyszerűen nem vagyunk egyformák, és nem szabad azt elvárni a párunktól, hogy ugyanolyan legyen mint mi.

Az ember a párja valódi énjét tanulja meg értékelni, ne a saját belevetített elképzeléseit.


Szóval fejezd ki a törődést úgy, ahogy az neked természetes. Legyél tekintettel a barátnődre, és soha ne vedd készpénznek, hogy ő nem érzi magát kellemetlenül a te érzelemkinyilvánításaidtól. Ha pl. ő nagyságrendekkel szegényebb mint te, jó eséllyel zavarba hozod a tárgyi ajándékokkal, ha konzervatívabb, vagy zárkózottabb akkor nyilvános smárolás lehet neki sok.


Az ismerkedési szakasz erről is szól, hogy megismerd őt, és hogy ő hogyan szeret, és ezt hogy mutatja ki. Vigyél neki valamit, Figyeld meg hogyan reagál. Beszélgess vele.

2015. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uhh,nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!úgy alakul, hogy mind a ketten szeretjük egymást sokat beszélünk róla minden nap és nem soká fogunk majd találkozni,mert kicsit utazni kell 2-3,órát kb.De meg éri szerintem maradok a plüssnél és csokinál
2015. márc. 4. 19:47
 5/6 anonim válasza:
Sok sikert hozzá! A plüss és a csoki jó ajándék, főleg első randira, sőt jobb is mint a virág amit megviselne az utazás!
2015. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak közben kiderült, hogy nem is szeret a lány és már járt közben egy fiúval ^^
2015. márc. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!