Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lányok nálatok van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok nálatok van esélye egy vékony fiúnak?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk sokkal vékonyabb, és kisebb súlyú, mint ti.

2016. aug. 23. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó elötti remélem majd egy gyerek után rá jössz(bizok benne hogy szeddsz fel plusz kilót ha ilyen undoritó és bunkó vagy) hogy duciként sem áll meg az élet és ugyan olyan értékes leszel. Ui:nyugi nem vagyok duci mielott azt hinned hogy azert mondom.

Persze hogy van esélye egy ducinak egy vékonynál nem minden a külső!:) 17/L

2016. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9-es te egy vérbeli parasztkoszorú vagy.
2016. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy van.

És az egy dolog hogy vékony vagy duci. Nekem a belső az jobban számít...lol:)

2016. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 lucuska15 válasza:
Persze hogy van én a páromnál 4kg-val nehezebb vagyok.(Ducinak számitok158cm 64kg fogYozok)Es mar lassan 3eve vagyunk egyutt es imadjuk egymast mindennel jobban
2016. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van, de nem lenne túl sok önbizalmam mellette. Nem vagyok kovernek mondhato, de vékonynak sem. Fogyózom, nem eszek sokat(napi 1500kcal) ,viszont inzulin rezisztenciás vagyok úgyhogy nem túl könnyű a fogyo. De sajnos a legtobb ember külső szerint itelkezik, es nem latja h ebbben is mennyi erofeszites van ahogy most kinézek.
2018. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én például beteg vagyok nem vogyok szörnyen túlsúlyos de azért 160 centihez 93 kg :I
2019. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!