Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ducibb lányok titeket zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok titeket zavar, ha egy fiú jóval vékonyabb és könnyebb nálatok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat engem kicsit zavar mert alapbol az olyan fiuk jonnek be akik kicsit ducik vagy atagosak a nagyon vekonyak nem jonnek be de viszont a masik veglet sem ami nagyon husis az se jon be szoval engem zavarna ha baratom sokkal vekonyabb lenne nalam de attol meg mas duci lanyoknak meg bejonnek az ilyen fiuk meg nem zavarja oket ha sokkal vekonyabb a fiu..ez csak az en velemenyem :) 17/l
2016. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*atlagosak
2016. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én is vékonyabb vagyok a barátnőmnél és nem zavarja,nem mindenki csak az izom mennyiséget nézi
2016. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

" én is vékonyabb vagyok a barátnőmnél és nem zavarja,nem mindenki csak az izom mennyiséget nézi"

Mert még gyerek! Amint megjön az esze nézni fogja. Azt is, hogy egy ilyen ostoba ne használja ki többet!

2016. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
azt se tudod hány éves és hogy mi fontos neki egy fiúban szóval kussolj el
2016. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a nagyon vékony fiúkat.Olyan érzés, mintha nekem kéne védelmeznem őt. :D Akin van kis husi, de nem túl sok, az pont jó :)

15/l

2016. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem rettenetesen. Nincsen sok hátra hogy meglegyen a kiló és a várva várt alak, de rettegek, hogy mivan ha az is sok bárkihez. Nyilván nem ismerkedek nagyon vékony emberekkel de nehéz megítélni magam.

Nehéz ügy.

2016. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagos vagyok de ha duci lennék zavarna sztem
2016. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Engem nem a fiú zavar, én érzem magam kellemetlenül. (Persze csak ha sokkal könnyebb. 1-2 kg nem számít)
2016. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem az a baj ,hogy a fiúnak normális a testalkata hanem nekem lenne rossz, mindig az lenne a fejembe ,hogy fogyjak le fogyjak le.
2016. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!