Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon, hozzáju...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domiking12 kérdése:

Vannak Magyarországon, hozzájuk hasonló lányok? (mármint, kinézetileg? ) (Lent)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert németek, és az én szemeben ők tökéletesek!


Link róluk:

1. [link]

2. [link]

3. [link]


Légyszíves ne írjatok csúnyát, és nem is szeretnék ismerkedni, csak érdekelne, hogy vannak-e Magyarországon, ilyen kinézetű lányok... akik, kb 165-175 centi-vel, és 50-60 kg-mal rendelkeznek.

Előre is köszönöm az összes választ!



2016. aug. 23. 22:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
Rengeteg ilyen lány van, de ha valakibe beleszeretsz mindegy hogy néz ki ! :D De azért sok sikert:))
2016. aug. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát gyönyörűek. Ez biztos. :D de azért vannak más szép lányok is... és a belső is fontos!! :)

Én sajnos nem ismerek/láttam hozzájuk hasonló lányokat! :(

De aok szerencsét! :)))

2016. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi, és 1db hozzjuk hasonló lányt láttam fertődön, még most nyári szünetben, és mégjobban tetszett, mert fehérebb volt a bőra és barna a haja, csak egy picikét görbe volt a háta, de mind1 mert akkor is tökre belezúgtam! :D
2016. aug. 26. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!