Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a fiús...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a fiús lányok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem társkeresés céljából írom ezt a kérdést, perverzek kerüljenek, köszönöm xD

Szóval! Én az a fajta lány vagyok, aki olyan fiúsabb. Fiús ruhákat hordok, és nem bírom elviselni az olyan velem egyidős (18 éves, vagy akörüli) lányokat, akik mutogatják magukat, minél kissebb ruhákat vesznek fel, had legyen ki mindenük.


Én általában egy farmert, és pólókat (normál, rövidujjú pólókat, nem kivágott francokat), és normális, kicsit sportosabb felsőket hordok, nem feszülnek rajtam, nekem az a jó, ha kicsit bők rajtam a felsők. Ha melegebb van, akkor legfeljebb rövidujju, normális, kicsit bőbb pólókat hordok, rövidnadrággal, de nem miniszoknyákat..stb. Hűvösebb időben farmer, póló, kapucnis pulcsi, és kész, nem mutogatom magam még akkor is, mint a (tisztelet a kivételnek) legtöbb velem egyidős.


Igazából a kérdésem inkább fiúkhoz szólna, hogy az ilyen lányok mennyire jönnek be nekik, és ismétlem, nem társkeresés céljából írtam a kérdést :D



2016. aug. 23. 23:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a fiúsabb sportokat is szeretem, most is focizok, és kosarazok. :D
2016. aug. 23. 23:58
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejönne
2016. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

igazából ezt látni kéne, mert ez így most leírva még lehet egy szerényen, nem kihívóan öltözködő széparcú visszafogott csaj is, meg egy slampos, konkrétan fiús kinézetű, túlsúlyos, bajuszos lány is ... a leírás alapján be is jöhetsz akár ... de azért például nem hátrány, ha egy nő nőnek is néz ki ... nem, nem arra gondolok hogy úgy öltözik mint egy r**banc, és levetkőztetni se kell, mert látok mindent ... hanem, hogy nőies ... annak csak egy része az öltözködés ..

a foci meg a kosár például teljesen rendben van, az direkt tetszene, ha a barátnőm sportoló lenne, vagy ilyen dolgok érdekelnék , könnyebb lenne eldönteni hogy este a barátok közt menjen a tévében, vagy a premier league :D

2016. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szó sincs erről, 43 kiló vagyok, hosszú fekete hajjal, és lányos arccal, semmi túlsúly, semmi bajúsz, semmi szőr xD
2016. aug. 24. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha csak az öltözködésed ilyen akkor nem lenne nekem gáz. Viszont, szeretem ha egy lány nőies, és ezzel nem arra gondolok hogy mutogatja magát. Lehet anélkül is nőiesen öltözni hogy mutogasd magad.

Ha viszont úgy is viselkedsz, akkor azt már nem szeretem. (de vannak olyanok akik igen, mielőtt megijednél)

Ha kosarazol/focizol, az se ellenszenves.

Szóval ha úgy öltözködsz, és sportolsz, ahogyan ez a stílusod diktálja, azzal nincs bajom. Viszont szeretem ha egy lány úgy is viselkedik (De van aki máshogy van ezzel) 18/f

2016. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy normális lányhoz illő öltözet. Tényleg nem az a qrvás fajta. Szerintem ettől egyáltalán nem vagy fiús...
2016. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Volt olyan baratnom mint te (stilusra, kulsore). Soha tobbet, rohadt nagy szivas volt az egesz. Maradok a lanyos lanyoknal.
2016. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl kifejezetten az ilyen csajok jönnek be jobban de azért nem elvárás :₩
2016. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igyekszek mindig mindenből az uniszex fajtát venni, egyedül a farmerekkel vagyok úgy, hogy kifejezetten nőit veszek, de pólókat is általában az egyszerűeket veszem, amit a fiúk is hordanak, meg felsőkből is.

De igen, természetesen a viselkedésem nőies, ha úgy adja a helyzet :D

2016. aug. 24. 00:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak lányos lányok. Bocsi.
2016. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!