Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a fiús...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a fiús lányok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem társkeresés céljából írom ezt a kérdést, perverzek kerüljenek, köszönöm xD

Szóval! Én az a fajta lány vagyok, aki olyan fiúsabb. Fiús ruhákat hordok, és nem bírom elviselni az olyan velem egyidős (18 éves, vagy akörüli) lányokat, akik mutogatják magukat, minél kissebb ruhákat vesznek fel, had legyen ki mindenük.


Én általában egy farmert, és pólókat (normál, rövidujjú pólókat, nem kivágott francokat), és normális, kicsit sportosabb felsőket hordok, nem feszülnek rajtam, nekem az a jó, ha kicsit bők rajtam a felsők. Ha melegebb van, akkor legfeljebb rövidujju, normális, kicsit bőbb pólókat hordok, rövidnadrággal, de nem miniszoknyákat..stb. Hűvösebb időben farmer, póló, kapucnis pulcsi, és kész, nem mutogatom magam még akkor is, mint a (tisztelet a kivételnek) legtöbb velem egyidős.


Igazából a kérdésem inkább fiúkhoz szólna, hogy az ilyen lányok mennyire jönnek be nekik, és ismétlem, nem társkeresés céljából írtam a kérdést :D



2016. aug. 23. 23:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem például pont az ilyen lányok jönnek be, a lányos lányok valamiért sosem vonzottak, eddig minden lány aki tetszett ilyen fiús öltözködésű/fiús hajú/fiúsabb viselkedésű volt. Eddigi tapasztalataim alapján úgy a fiúk kb. 75%ának nem jönnek be a fiúsabb lányok, legalábbis az én barátaim kb. 75%-a mondja azt hogy milyen idióta vagyok, amiért az ilyen lányok tetszenek :D Nincs azzal semmi baj ha ilyen vagy, lehet hogy egy fokkal nehezebb lesz a társkeresés, de az is biztos hogyha találsz valakit, az 100%ban magadért fog szeretni.



Ugyanakkor amiket leírtál, szerintem nem vagy annyira nagyon fiús. Gyakorlatilag szeretsz sportolni, meg nem öltözködsz úgy mint egy lotyó. Én inkább szimplán normális lánynak mondanálak. Már annyi lány viselkedik/öltözködik ilyen kirívóan, hogy manapság ha normális lány vagy akkor már fiúsnak számítasz...



18/F

2016. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!