Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ha motorozás közben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha motorozás közben a lany atolelne, azt nem értenétek félre, igaz? Lányok veletek mar volt ilyen szitu?

Figyelt kérdés

Elvileg motorral jön majd ki elem egyik fiú ismerősöm, hogy elvigyen hozzájuk (apukájanak lesz a szulinapja ) és miközben megyünk kapaszkodnom kene 😃

Múltkor csak a vállat mertem megfogni, de nem volt így a legstabilabb 😃

Ezért gondoltam, hogy most majd inkább atkarolom 😃

De mivel én nem akarok tőle barátságnal többet és szerintem o sem, de mar szerintem volt, hogy félreértett 1 dolgot es nem akarom, hogy ezt is felreertse



Szóval a kérdés, hogy ti félre értenétek egy ilyen szituációt?

Lányok, veletek mar volt ilyen? (Esetleges sztorikat is szívesen olvasok, akar privátban is :) )


Kort es nemet is legyszi :)


16/L

17/F



2016. aug. 25. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor érti félre, ha a farkába kapaszkodsz.
2016. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,majd nyilván abba fogok kapaszkodni 😃

Nem terveztem meg a felső testet sem letapizni 😂👌🏻😁

2016. aug. 25. 21:20
 3/7 anonim válasza:
77%

Egyszerű, vedd elő a "haver szójárást". Ha tudatni akarod egy fiuval hogy ez csak barátság, és nem érzel iránta semmit és nem is akarsz tőle semmit, akkor vesztenivalód nincs.

AZ ŐSZINTESÉG a kulcs. Mondom:

"Hé! Átkarolom inkább a derekad mert ha nem baj nem akarok meghalni. Haha!! Múltkor a válladba kapaszkodtam, de az kissé instabil volt." És akkor megfogod a derekát.

Semmi kérdés hogy szabad e, mert azzal azt mutatnád hogy zavarban vagy és foglalkozol ilyen dolgokkal. Légy spontán és brutál őszínte humorosan!

2016. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én férfi vagyok, de a félreértések elkerülése végett inkább meg szoktam keresni a "majrévasat" :-) ez általában minden motoron van. A nagyrobogók ilyen szempontból jobbak, mert melletted van a kapaszkodó, keskenyebb motorokon a feneked mögött, na ez már macerásabb, de legalább a saját kezedtől nem csúszol le hátra, ha a pilóta odahúzza neki (mert deréktámasz az nincs :-D )

Ez a hátsó kapaszkodós sztori nem szokott kényelmes lenni nekem se, de így legalább egyértelmű, hogy semmi buzulás :)


Mondjuk mivel te nő vagy, szerintem - mint ahogy már írták előttem - vicces formában szögezd le, hogy a saját biztonságod érdekében kapaszkodsz.

2016. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem.
2016. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4. Az o motorjan tudtommal nincs hatul kapaszkodo, mivel eredetileg 1 szemelyes :D

De kitudja :D

2016. aug. 25. 22:35
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy csak a lányok miatt szerelte le :-D
2016. aug. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!