Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legalacsonyabb 50cc...

Melyik a legalacsonyabb 50cc supermoto? Milyen alacsony supermoto van? A supermoto nem tanuló motor tényleg nem lehet megtanulni vele motorozni?

Figyelt kérdés
16 éves 160cm 50kg lány vagyok spermotot szeretnèk de nem tudom melyikkel lehetne megtanulni motorozni már tanultam épített simson supermoton zárt pályán az alapokat tudom de úton még nem mentem ès a barátom azt mondja hogy a gyári supermoto nagyon nagy nekem ès nehéz is hogy az nem tanuló motor...

2016. aug. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Derbi Senda SM volt itthon, szerintem abszolút nem magas, és szerintem nincs is sokkal alacsonyabb motor.

Amit a baràtod mond, szerintem nettó hülyeség. Ebben az 50ccm es kategóriában nincs akkora különbség enduro és supermoto között. Nyugodtan vegyél supermotot.

2016. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A barátom a CPI-t mondja hogy azt lenne érdemesebb mert a Derbi Senda-hoz drágák az alkatrészek. Sok baj volt vele?
2016. aug. 6. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A két blokk ugyan különböző (AM6 és EBS), a legtöbb alkatrész megegyezik a két blokkban. Egyik se jobb mint a másik, mind a kettővel ugyan annyi problémád lesz vagy nem lesz. Állapot függő. Mivel a Senda is egy nagyon elterjedt motor, ugyan olyan az alkatrészellátása mint a CPI-nek, és abszolút nem drágább.
2016. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!