Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 9. -ikben elsö tanitasi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 9. -ikben elsö tanitasi órán egy lany mellé ülök akkor azt hogy értelmezi?

Figyelt kérdés

Az osztalyban a fiuk és a lányok aránya kissé egyenlőtlen. 17 lány 10 fiú...Mit gondoltok, ha megkérdem hogy szabade ez a hely, és engedi, akkor azt hogy értelmezi hogy én pont oda ültem?


Ui: sulyosan szellemi fogyatekosok kerem kiméljenek :D (nem félreérteni)



2016. aug. 27. 15:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Csak a félreértés elkerülése végett: fiú vagyok :D
2016. aug. 27. 15:51
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Ebben az esetben nincs semmi különös ,szerintem érthető is :D

Én is pont most megyek 9.-be ,és ugyan ez az arány.

És hogy elkerüljem a félreértéseket ,inkább egyedül fogok ülni :D Főleg amilyen osztálytársaim lesznek ,jobb is így ^^ 14/l

2016. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó kulcsszó nagyon komoly! :D

Nincs abban semmi rossz, ha egy padban ültök, nekem is sokszor volt lány padtársam. Nem kell azon gondolkodni, hogy ő ezt hogy fogja értelmezni.

2016. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Elkezdi tervezni az esküvői ruhát és menüt, valamint a közös gyerekeitek nevét.
2016. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Technokol Rapid ***** válasza:
86%
úgy fogja értelmezni, hogy mellé ülsz... basszus mit gondolsz elküld faszba mert "fúúj... te fiú vagy"
2016. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Te akarod elkerülni az értelmi fogyatékos embereket de te is az vagy..Szerinted mit reagálnád rá? Vagy megengedi vagy nem..ilyen egyszerű a történet.látod nem nehéz.

Bár ilyen ésszel nem sokáig fog egy lány sem melletted ülni.

Jöhet a lepontozás.

2016. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
28 lany es 9 fiu van az osztalyunkban,az en padtarsam pedig egy fiu. Kilencedikben is ultunk egyutt,es egyikonk sem gondolt bele tobbet. Sot,azota o a legjobb baratom.
2016. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A vegen ugyis atalakul az ulesrend. Vagy mert a tanar szivatni akar, vagy mert egyszeruen osszebaratkozik masokkal - vagy eppen te baratkozol ossze massal, es vegul felevkor mar a terem ket kulombozo szegletebe lesztek.


Egyb nem fogja felreerteni v vmi

2016. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Mindenkinek megvan a kedvenc része az osztályteremben,simán hiheti azt,hogy te azon a részen szeretsz ülni,és csak ott volt hely. Nekem 9.-ben első napon át adta a helyét egy fiú(sehol máshol nem volt hely,ő beült egy másik srác mellé),ettől függetlenül nem dőltem a karjaiba,hogy "Úristen,milyen rendes srác". Megköszöntem,mosolyogtam. Azóta persze kiderült,hogy tényleg nagyon rendes,mint a legelső perc is mutatta:) Ha te leülsz mellé,azt gondolja majd,hogy szimpatikus neked,ennyi!
2016. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyedül a 9/9 értette meg mire céloztam úgylátszik. Köszönöm a válaszod. Neked pedig 6/9, ha annyira oda vagy a pontjaidért akkor írj normális választ. Ha pedig nem érted, hogy miről van szó, akkor inkább ne írj semmit...
2016. aug. 27. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!