Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket is lelomboz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is lelomboz, ha egy srác egyszerűen nem tud kötetlenül elbeszélgetni veletek?

Figyelt kérdés
Személyes beszélgetéskor vagy netesnél is olyan szörnyű azt érezni, hogy egyszerűen mintha a hátadon vinnéd el a beszélgetést, és legtöbbször még azt sem értik, ha nem éppen feldobtam egy labdát, de legalább a képükbe vágtam... egyszerűen kedvem sincs beszélgetni ilyen antikommunikatív emberekkel, de azt veszem észre, hogy gyakorlatilag egyre kevesebb ennek az ellentéte.
2016. aug. 27. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

3 mosógép sétál a sivatagban az egyiket lelövi a vadász és meghal :/

Még 2 mosógép sétál a sivatagban mégegyet lelő a vadász és az is meghal, szóval márcsak 1 mosógép sétál a sivatagban, meglövi a vadász a mosógép nem hal meg :O odamegy a vadász és megkrédezi, te hogyhogy élsz, mert calgonnal a mosógép is tovább él :)

2016. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt utoljara valahogy 10 eves koromban hallottam. De koszi amugy, igy mar mindent ertek az elet rejtelmeirol.😂
2016. aug. 27. 21:31
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

hmm-hmmm

Legközelebb ne egy botot jelölj be és akkor kommunikálsz is :D

2016. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Áhh elcsesztem a gyökér jobb lett volna, mert az 2 értelmű :S
2016. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hmmm hmm, de okos vagy, kritizalason kivul mas is megy...?:D:D kotekedos
2016. aug. 27. 21:36
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Háát a vonat is, de az menetrend szerint :D


Persze, hogy megy :)

Öhm vannak rejtett képességeim, csak olyan titkosak, hogy én magam sem tudom, hogy mik azok :/

2016. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Pff...:D

Honnan tudod, hogy vannak, ha meg te se ismered oket?:D

2016. aug. 27. 21:44
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

nemgondoltál arra hogy te nem érsz fel hozzá értelmileg és inkább nem szól semmit, mert nem akar kínoshelyzetbe hozni?

én jártam így, és sok "hát nemtudom miről beszélsz" után meguntam

üdv 17/f

2016. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sok a kérdés, túl sok, talán nyomozónak készülsz Sherlock?? :o


öhm nos megfogtál, persze képletes értve nem szószerint, mivel nem tudod, hol vagyok és kivagyok...

Öhm aztmondjahogy háát valami frappáns dolgot kéne mondani, de megmondom őszintén már este van, szóval azt csak annyit mondok, hogy hiszek benne :d

2016. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem gondolom.:) nem vagyok ertelmi serult...hacsak nem atomfizikarol szeretnel beszelgetni, akkor ertenelek, sajnalom, hogy ilyen lanyokhoz volt szerencsed.
2016. aug. 27. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!