Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szórakozik velem a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szórakozik velem a srác vagy mit akar?

Figyelt kérdés
Idén megyek szakközépbe és azok közül akik osztálytársaim lesznek mindenkire ráírtam. Az egyik fiú rámnyomult és olyanokat irogatott hogy élőben is beszélhetnénk meg hogy gólyatáborban kipróbálhatnánk együtt a cigizést. Ezután párszor ő is rámírt nem csak én őrá és azt kérdezgette hogy tetszik-e nekem az ő facebookos profilképe meg azt mondta hogy az enyém is cuki. Ezek után gólyatáborba csak egyszer jött oda hozzám amikor a haverjaival lógtam és elkezdett cukkolni meg tökre komoly arccal megkérdezte hogy:Én tetszem neked? Én egy közömbös hogyné-vel válaszoltam és ezutan a tobbi 3 napban nem nézett még felém se. Majd a tábor után újra beszéltünk és elküldött nekem elvileg teljesen ,,véletlen'' egy csajról egy képet es azt írta a kép fölé: Ő hívott el <3! Utána pedig azt írta h ezt nem nekem akarta elküldeni.a barátn szerint túl sok gombot kellett ahhoz megnyomnia a srácnak hogy egy ilyen képet elküldjön így szerinte csak féltékennyé akart tenni. Majd ezek után kamufacebookkal ráírtam a srácra és kiderítettem hogy van barátnője és hogy több csaj is tetszik neki az évfolyamunkból de azt mondta hogy ő osztálytársával nem jönne össze. Akkor minek volt ilyen velem?

2016. aug. 26. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és elvileg távkapcsolatban él tehát 3 hetente találkozik csak a csajával
2016. aug. 26. 22:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Oooo..ha ezek utan nem tudod megvalaszolni a kerdesed..akkor gaz van..ha nem megy segitek. CSAK SZORAKOZIK. Kb minden lannyal..keress egy rendes fiut es ne egy nocsabaszt..
2016. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Micsoda gengszter a fiúxd

Kipróbálni a cigit xd

Amúgy kanos lehet a fiatalember ilyenkorra már dulnak benne a hormonok.

2016. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szórakozik, ne vedd komolyan. Ha ezt tovább csinálja, akkor senki sem veszi majd komolyan.
2016. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!