Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy az ellentetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy az ellentetek vonzzak egymast? En atlagos testalkatu srac vagyok de nekem mindig is a husis lanyok tetszettek. De hiaba vagyok kulonbozo tarskeresokon fent nem jarok szerencsevel. Hol keresgeljek? Valami tipp?

Figyelt kérdés
Bulihelyeket hagyjuk netes t. keresok sem az igaziak akkor hol tudnek esetleg valaki nart hasonlo cipoben?
2016. aug. 28. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem-nem igaz, ezt beis bizonyították :D

De most komolyan, ellentétek, hogy vonzanák már egymást? józan paraszti ésszel felvázolva nem tudnátok mit csinálni vagy nem élveznétek, mert az egyk ide a másik meg oda akar menni..

2 hasonló személy több ideig marad együtt, mert van mit csinálniuk.

2016. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Vágóhídon.
2016. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

2/2, azt tudjuk, hogy apád ott ismerkedett, ezért lettél ekkora barom!


Kérdező: a duci lányok megszokták, hogy az ilyen 2/2-höz hasonló agyatlan, buta tekintetű véglények beugatnak nekik, ezért nincs semmi önbizalmuk általában. Kicsit türelmesebbnek, kitartónak kell lenned velük. Meg kell győznöd őket, hogy nem csak d*gni akarsz (vagy ha igen, akkor legyél őszinte, ők is akarnak d*gni, találsz partnert erre is), illetve hangsúlyozd, hogy neked a husis csajok tetszenek.

Vannak duci társkereső oldalak is, keress rá.

Meg ilyen csoportok a Facebookon.

Hajrá, sok sikert!

2016. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem tapasztaltam, hogy az ellentétek vonzanák egymást, szerintem butaság. Mindig is olyan emberkét kerestem magam mellé, akivel minél több a közös pont. Na meg egy kis felesleg rajtam is van, és a duci pasik vonzanak, az sem baj ha nagyon dagi, sőt... :) Arra sajnos nem tudok mit mondani hol találhatnál neked tetsző alkatú lányt, ugyanis nekem sincs fogalmam, hogy duci pasit hol keressek, aki el is fogadja magát. :D

18/l

2016. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kulsoleg vonzhatjak egymast hosszutavon is de belsoleg nem sok ideig tart ha nagy az ellentet.
2016. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!