Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten összeismerkedtem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten összeismerkedtem egy sráccal. Elég sokat beszélgettünk de 1 hete nem hajlando irni /valaszolni. Valaki tipp mit csináljak, mert nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha másként nem tudod elérni, csak neten keresztül, akkor írj neki. Kérj tőle bocsánatot, ha esetleg megbántottad volna és tudasd vele, hogy szeretnéd, ha válaszolna és folytathatnátok. (Én is hasonlóan jártam néhány hónapja, de annak nem lett jó vége, remélem neked azért jobb lesz...)
2016. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Irtam uzit megtudod nezni? :)
2016. jún. 7. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak írj rá lazán, hogy "Mi a helyzet, régen beszéltünk" :) vagy valami ilyesmit.
2016. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom van e értelme ha az elozo uzit se nezte meg
2016. jún. 7. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Na de ha küldessz neki egy újat, azt elvileg látnia kell, hogy új üzenetet kapott.
2016. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt biztos latja de 2 uzimre se irt ezert nem tudom mit csinaljak :/
2016. jún. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!