Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek a következő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a következő tulajdonságok bejönnek egy srácnál?

Figyelt kérdés

Erős fizikailag(izmos), mentálisan, okos, vicces, szeret szurkálódni, magabiztos, sosem hátrál meg egy kínálódó lehetőségtől, szereti a kihívásokat, kicsit szereti átlépni a normákat, határozott, figyelmes, tekintélyt parancsoló, következetes, közvetlen.


Ugyanakkor járni csak olyan lánnyal járna, akivel rendesen el lehet játszadozni, mielőtt beadja a derekát.


2016. aug. 29. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem bejön,viszont sok az olyan lány,aki a szurkálódást nem bírja, lelkileg megviseli!


Az eljátszadozást arra érted,hogy nem könnyen kapható,hanem okoz egy kis nehézséget a megszerzése?


16/L

2016. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ok. Erdekes. Ha megut eltorom a kezet. Tul felsobbrendunek ne erezze magat. De amugy nincs ezzel semmi baj, bdsm feelingje van.😅16 csak egy lany
2016. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok oda a túlzott játszmákért, persze jó az ismerkedési szakasz, de nekem az nem egyenlő a játszadozással.
2016. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha valakinél az felsőbbrendűséget jelent, hogy én önmagamat adom, tisztán, és nem nekik szeretnék megfelelni, és hogy ezért úgymond álarcokat nem veszek fel, akkor sajnálom, én elfogadom az ilyen embereket olyannak amilyenek, de nem fogom magam vissza, hogy ők jobban érezzék magukat, nem fogok hazudni nekik is, illetve magamnak is ezért:) Azt nem írtam oda, hogy jobban szeretek a valóságban élni, mint álomvilágokban.:) Inkább a valóságomat alakítom olyanná, ha lehet ezt így megfogalmazni:D


Illetve igen, a játszadozást azt úgy értettem, hogy nehezen adja magát:D


BDSM távol áll tőlem, nem szeretem lealacsonyítani az embereket.

2016. aug. 29. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
A szurkálódást ha úgy érted hogy piszkálódás akkor az kevésbé jön be. De amúgy a többi szempont bejön. :)
2016. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szurkálódás az egy teszt. Hogy a lány mennyire tud azonosulni egy kényelmetlen helyzettel, mennyire talpraesett. Ha nem az, akkor így jártunk mindketten.
2016. aug. 29. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez jön ne nekem. A szurkálódást jól kezelem sőtén vissza is szurkálódok
2016. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek ezek, mert bennem is van egy ilyen szurkálódási kényszer XD Haverjaimat is folyton szivatom mindenfélével. És alapjáraton nem lehetsz egy tutyimutyi alak. Ez jó dolog :)
2016. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!