Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a következő tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a következő tulajdonságok közül melyik a legfontosabb egy férfiben?

Figyelt kérdés
Helyes vonzó, férfiasan domináns, határozottság, kedvesség, ész, vicces, törődés
2015. nov. 23. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Törődés
2015. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nálam ezek közül az ész és a határozottság áll együtt az első helyen, ha a hűséget odatetted volna az lenne az első.

23/N

2015. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A listából a törődés.

Amúgy meg a BIZALOM, őszinteség!

2015. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Legyen vonzó!A vonzóság nem feltétlen jelent szépséget.

Határozott,(vonzó),empatikus,eszes(lehet vele komoly és nem hétköznapi dolgokról beszélgetni)

Szerintem ezek a legfontosabbak!

2015. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy mellé beszélések mennek látom, 10/9 csak a külső számít, testileg és megjelenésileg, a többi másodlagos. Bírom amikor előadják a szerény normális válaszokat, aki pedig ilyen, de külsőre vékony vagy nem jóképű,nincs audija, meg menő vállalkozása, vagy tudják, hogy nem, vagy csak egy nője volt, na ilyenekkel szóba se állnak.
2015. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Milyen nőknél próbálkozol? mert én átlag fiúként nagyon nem ezt tapasztalom!! mond lehet én más körökbe mozgok az igaz...
2015. nov. 23. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
kedves kérdező, attól, hogy neked jobb tapasztalataid vannak, sokan akik nem jóképűek nem kapnak átlagos csajt se, csak nagyon rondát, vagy prostit esetleg, szóval az 5-ös válaszolónak igaza van, lehet, hogy te szerencsés vagy kérdező, de mi meg olyan felszínes pi**ákat szoktunk kifogni én és sokan mások, akik velünk soha az életben nem feküdnének le, de nekem sok nő akik évek óta ismernek, még csak köszönni se tudnak, rá köszönök a csajra, oszt néha még válaszra sem méltat :) de hát igen anyámék házában élek, közmunkás vagyok, jelenleg 150 ezer ft-om és egy kis tv-m és egy számítógépem van, illetve nincs autóm, se motorom, átlagos arcom van, vékony vagyok, s a farkam is 15 cm hosszú, szóval utánam nem kapkodnak a nők két kézzel, de még csak egy ujjal sem, az a nagy harci helyzet
2015. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sorrendbe raktam, számomra:

törődés, határozottság, kedvesség, ész, vicces, férfiasan domináns, vonzó, helyes

2015. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én minden féle nőknél próbálkoztam, mindegyik olyan pasit akar aki külsőre nagyon megnyerő neki, szóval megint csak a külsőhöz lyukadunk ki. De persze nem kap mindenki szexi arcú pasit, akkor jön amiket írnak, hogy jó megjelenés, kedves legyen, törődjön...

Én nem vagyok egyáltalán szerencsés kapcsolatilag a nőknél, annak ellenére, hogy 2X lefeküdtem egy osztály társammal(nem szexeltünk csak csók és tapizás volt)és aki ismer, az jó fejnek tart, de eddig csak olyan csajok ismertek, akik osztály társaim voltak, amúgy pár nő akivel helyeken gyakrabban találkozunk szintén jó fejnek tartanak sokat tudunk hülyéskedni. De ha társaságba, discoba idegenekkel próbálok kezdeményezni, csípőből elutasítanak, szóval újból a külsőhöz jutunk..

2015. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
+ vagyis esélyt sem adnak, hogy megismerjenek.
2015. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!