Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki valamit? Ha igen mit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki valamit? Ha igen mit?

Figyelt kérdés

Most ismerkedtem meg egy fiúval kb. 1 hónapja beszélgetünk. Eddig még csak 1x találkoztunk de nagyon úgy néz ki komolyra fordul a dolog. A helyzet az hogy legközelebb tehát másodszor pont a szülinapján fogunk találkozni. Vigyek neki valamit vagy ne? Arra gondoltam mivel mèg nem járunk de már megakart csókolni viszont én nem engedtem neki ha bepróbálkozna akkor én ezt adnám csak mert tudom magamról hogy amúgy még félek a dologtól tehát nem tenném.. szerintetek? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

16l


2016. aug. 29. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább készíts neki saját kezűleg valamit. Menj rá YouTube-ra és nézz videókat, amiből ötletet meríthetsz,vagy vegyél neki egy pénztárcát(vagy ilyesmit)

Remélem segítettem!

2016. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenfelekeppen vigyel neki valami kis aprosagot. A csokival szerintem nem tudsz mellefogni, de akar egy kisebb kulcstarto vagy hutomagnes is aranyos lehet :)
2016. aug. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!