Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki akinek egyszer csak elkezdett tetszeni a párjának a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor elmesélnétek,hogy zártátok le magatokban vagy bármi?!

2016. aug. 29. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett soha csak nekem is legjobb barátom volt, aztán egyik pillanatban feküdtünk az ágyban mert filmeztünk, másik pillanatban már dugtunk. Szóval az exemmel való kapcsolatot zártam le, amit már rég le kellett volna.
2016. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy ez van nálunk is,nekem os olyan mintha a legjobb barátom,sőt tesóm lenne. Most meg érzek valami mást is.:(
2016. aug. 30. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem soha semmit az exem legjobb barátja iránt. Viszont akkor már az exem iránt sem. Ha nem jó az a kapcsolat, akkor vess véget neki.
2016. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!