Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy engedjem el a legjobb...

Hogy engedjem el a legjobb barátom? Akivel Éveken át együtt lógtunk heteken át 0-24 ben évek óta ismerem soha egy barátommal se éreztem még ilyen jól magam mint vele de ő már nem akar velem lógni elkezdett lerázni?

Figyelt kérdés
ár nem akar velem lógni elkezdett lerázni nem èrdekli mi van velem lecserèlt új barátokra pár napja megláttam az új barátaival ès rettentő nagy bánatot èreztem nem tudom mivel rontottam el mièrt viselkedik így velem probáltam vele beszèlni de ő nem akar Teljessen kiborultam hogy mèg választ se kaptam hogy mi baja ő 14 èn 17
2015. dec. 4. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Èrdemes erőszakoskodni hogy legalább azt megtudjam mi baja? Ès hátha megtudjuk beszèlni? Neten ha írok neki megnèzi de nen reagál rá bármit irok
2015. dec. 4. 22:57
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátod most lép be a kamasz korszakba. Ismerkedik másokkal, nagy változáson esik át. Elveszti annak a gyermekes személyiségének a nagy részét, amellyel te régen együtt lógtál. Ez az igazság, sajnos...


Ő megunt téged, és menő akar lenni azzal hogy mások fele is nyit. Lehet érzelmileg is fejletlen.


Egyedüli megoldás amit tudok javasolni, az az hogy beszéld meg vele a dolgot, nyugodtan négy szem közt. Mond el neki mit érzel, és nem érted mi változott most, és szeretnél továbbra is sok időt vele tölteni, a legjobb barátja lenni. Ha elutasítja teljes mértékben ezt, akkor nincs mit tenni, tényleg el kell engedd. Keress korodbeli barátokat, akik azonos érzelmi intelligencián és értékrenden vannak mint te.

2015. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és mondom: SZEMÉLYESEN MEGBESZÉLNI! Másképp nem fog menni.
2015. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod èrtem amit mondasz de nem akar velem se találkozni se beszèlni
2015. dec. 4. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudsz mit csinálni.Ő most a "felnőtté"válás küszöbén van.

Ebbe már nem fér bele, egy kis srácnak a jelenléte.Ezzel nem akartalak megbántani (kis srác).

Arra gondoltál már?Hogy ezzel meg akar védeni?

Nem akar belevinni zűrös dolgokba.S ezt nem is akarja veled megosztani.

Próbálj nyitni mások felé.Akár csajozhatnál is.De ne erőltesd ezt a barátságot.Fog majd ő keresni téged, ne aggódj.

2015. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!