Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi lenne a reakciotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne a reakciotok?

Figyelt kérdés

-ha egy fiú sír pl utcán , és épp arra jártok...

-ha egy random fiu átölel sírva az utcán

-ha egy fiu ölelést kér tőletek az utcán...

-ha egy fiu egyedül van,ül egy padon pl az utcán...(és szomorunak látszik...)


2016. aug. 29. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg h milyen idos.

Ha kisfiu akkor megvigasztalnam, ha kicsit idosebb akkor is ezt tennem :D szoval mindegy a kor. Segitenek neki, es probalnek neki tanacsokat adni

2016. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem gondolnék semmi konkrétra, mivel nem tudhatom a hátterét, hogy miért sírhat. Arra gondolnék hogy valaki megbánthatta vagy valami történthetett vele. Biztos sajnálnám, de én magam is voltam úgy, hogy sírva mentem az utcán, engem is csak néztek.

2. Lehet kicsit megijednék, hogy egy ismeretlen srác ölelget, de ha tetszik is a srác és nem tűnik egy elmebeteg állatnak, akkor megkérdezném tőle hogy mi a baj.

3. Furcsállnám a helyzetet, hogy ölelgetni akar egy ismeretlen srác, de arra gondolnék hogy biztos tetszem neki, és ha nekem is szimpatikus a fiú, akkor nem pattintom le és megölelem. :D

4. Különösebben nem foglalkoznék vele, mivel ezer oka lehet hogy miért szomorú valaki, ezen elmélkedni meg legfeljebb ha nagyon unatkozom, akkor szoktam, mivel nincs ráírva egy idegenre, hogy mi bántja konkrétan, így igazán nem is gondolnék semmire, csak sajnálnám.


17/L

2016. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

- Sajnálnám, de nem mennék oda hozzá, nem mernék.

- Frászt kapnék, de visszaölelnék.

- Furán nézék rá, de azért megölelném.

- Ugyanaz, mint az első.

18l

2016. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

-Sajnálnám, küldenék felé pár "Ne add fel tesó, átérzem" pillantást, aztán mennék dolgomra. Sajnos nem vagyok jó vigasztalásban, ezért ezzel nem kísérleteznék.

-WTF nagyon megijednék aztán elfutnék a francba. Kivéve ha pici, egy kisgyereket nem hagynék ott. De azért ha egy korombéli srác random kérdezés nélkül elkezdene taperolni miközben sír, hát azt nem fogadnám olyan cukin mint itt az előttem szólók.

-Ha nincs hányadék kinézete (értsd, nem igénytelen, tiszta, nem büdös) megölelném. Alapvetően szeretek embereket ölelgetni, de ilyenkor az a minimum hogy előtte kérdezünk hogy szabad-e :D

-Nem mennék oda, kb az lenne a reakcióm mint az első esetben.


16/L

2016. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Adnék neki zsepit és elmennék.

2. Megkérdezném, hogy mégis mi a f#szt csinál és kérném, hogy hagyja abba marha gyorsan.

3. Bocs nem ölelkezem

4. Tovább mennék. Valószínűleg észre sem venném...

2016. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Igen ritka hogy egy fiú sír, pláne nyilvánosság előtt. Ha kisfiú, odamennèk, próbálnam vígasztalni, ha velem kb egyidős akkor is, ha felnőtt fèrfi akkor mègjobban elgondolkoznèk, de a lábam úgyis odavinne szóval, ígyis úgyis odamennèk.

2. Ha sírva? Mindenkèpp viszonoznám, megpróbalnám vígasztalni, de mint az 1-esnèl, itt is szamítana a kor.

3. Attól függ, hogy kèri.

4. Ha ül a padon akkor szó nèlkül elsètalok mindig ül valaki a padon. Ha szomorú, akkor szerintem odamennèk ès megkèrdeznèm mi a baj. Próbalnèk segíteni. De mondom, a kor mindig számít.

2016. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-Talán megkérdezném mi a baja.

-Visszaölelném.

-Az azért sok mindentől függ,de talán megölelném.

-Lehet melléülnék beszélgetni,de ez sem biztos,egy ismeretlennel meg főleg.

2016. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Attól is függ hogy mennyire sír/hogy.. De ha nincs zsepije adnék neki..

2. Hát érdékes lenne.. Sok mintől függene a dolog.. Például hogy hány éves, hogy néz ki(nyilván egy hajléktalan vagy nem akarok rasszista lenni de mondjuk h rosszul féle cigány vagy olyan igénytelen fiút elküldenék) attól is függ hogy jön oda, ha be van rúgva vagy szívva vagy stb adnék neki egy pofont aztán futnék.. feljelenteni nem jelenten, mégis csak sír, valószínűleg van oka.. (ha ismerném akkor nyilván megkérdezném mi a baj, stb..)

3. Na ez megint a fenti dolgoktól függ, meg amúgy is mindenképp nemet mondanám kivéve ha ismerném.. Ki tudja mit akar, el is rabolhat, vagy ki is rabolhat.. Szóval nemet mondanék és tovább sétálnék, aztán gyorsabban el kezdenék sétálni és nézném folyamatosan hogy jön-e utánnam..

4.na ez már megint mintől függ, de úgy gondolom nem tudhatom a reakcióját arra hogyha esetleg oda mennék meg ha idegen akkor magán élet meg stb.. Szóval ez az utca ember, elsétálnék..

2016. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!