Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi lenne a reakciótok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a reakciótok, ha egy random fiu megölelne az utcán?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 17:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
lefejelném
2016. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egy full ismeretlen? Felpofoznam szerintem,engem ne olelgessen semmilyen vadidegen pasi.
2016. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Háát egyszer volt rá példa :D és visszaöleltem ,de csak azért mert azt hittem egy ismerősöm (mivel szinte mindig fülessel a járok mindenhova ,és ilyen teljesen elbambulok,és megszűnik a külvilág) Majd ő rám nézett,én vissza néztem ,és mondom neki :Te meg ki vagy?? o.O

Láttam rajta hogy egy kicsit zavarba is jött ,majd ilyet szólt:Ööhm..bocsi összetévesztettelek valakivel.

És ebből a kis félreértésből egy jó ki barátság született :D

De ha fogjuk rá,nem bambulok el és úgy jön oda egy idegen megölelni ,akkor az első reakcióm az lenne hogy :Hahó!ismerjük egymást?és különben ezt mivel érdemeltem ki? :)

2016. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Szakadok ezeken a válaszokon..XDDDD

Nem hagynám hogy megöleljen.Nagyobb reflexem van annál minthogy csak úgy megöleljenek.El tolnám magamtól a kezét még mielőtt hozzám érne.

(Félre ne értsetek nem vagyok ember gyűlölő nem tartom különbnek magam másoktól de én általában nem szeretem ha ölelgetnek vagy huzamosabb ideig hozzám érnek mondjuk simogatnak..nálam ez elég reflex szerűvé vált hogy nem igazán szoktam engedni hogy megöleljenek vagy simogassanak mások.)

De tételezzük fel hogy valahogy megölelel egy srác az utcán.Amikor megtette utána rögtön eltolnám magamtól.Utána néznék rá mint borjú az új kapura és megkérdezném hogy miért tette.Nem tudom.. nem vagyok az a fajta aki rögtön leordítja valaki fejét csak mert olyat csinált amit nem kellett volna.

15/L

2016. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Az első mondatomat az #1 és 2# válaszra értettem.Amikor elkezdtem írni még csak azok voltak.:D

2016. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de nem vagyok lány :/

csak szerintem ezt tennék ._.

2016. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Tökön rúgnám, aztán elfutnék. Már ha csak megindul felém, megijednék, mert azt hinném, hogy (lehet hülyén fog hangzani, de ez az igazság) el akar rabolni. Célom lenne minél előbb kiszabadulni és elfutni.
2016. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#6. Köszönöm! #2 vagyok.
2016. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hat valoszinu hogy megprobalnam megrugni vagy megutni :D 15/L
2016. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát meglepődnék. Valószínűleg nem ölelnék vissza nagy zavaromban...
2016. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!