Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A fiúval csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A fiúval csak most nyáron beszéltem először, fb-n. És kiváncsi vagyok/aggodok, hogy mikor a suliban újra láttom akkor más lesz. :/

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel eddig nem beszéltem. Csak fb-n.

Élvezem a stílusát, hasonló, mint az enyém.

Nem akarok tőle semmit(legalábbis úgy gondolom)... De mindenki más azt mondja, hogy: Uuu...ebből lesz valami.



2016. aug. 30. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi nem lesz semmi baj. Szerintem nem fog máshogy viselkedni vagyis reménlem:)

De tényleg ne aggódj ez miatt:)

2016. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De, más lesz.

Már kialakítottál róla egy képet az írogatásai alapján, de az csak a te agyszüleményed. Ha személyesen találkoztok nem lesz ugyan olyan, ez mindenkinél így van.

2016. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igy van ahogyan az elöttem lévő leirja. Persz van amikor igaz de nem minden esetben.

Ismerek olyant aki ugyanugy viselkedett mint ahogyan fbn szal...bármi megtörténhet:)

2016. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha sokat beszéltetek chaten és nem csak felületes dolgokról ,és jól kijöttetek egymással,akkor valószínűleg nem lesz csalódás élőben látni.
2016. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!