Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az szerintetek, ha...

Mit jelent az szerintetek, ha valaki, akivel 5 éve beszéltem először és utoljára, iszonyatosan hiányzik még most is, és próbálok, de nem tudok túllépni rajta, nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Sajnos közeledni, ismerkedni sem tudok, mert már nem találkozom vele. Facebookon meg találkozót kérni elég gáz olyantól, akit kb nem is ismerek.

2013. jún. 29. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mintha pár évvel ezelőtti önmagamat olvasnám, azt leszámítva, hogy nálam "csak" 3 évig tartott ez a plátói szerelem. Szinte semmit sem tudtam az illetőről, csak pár szót váltottunk, de részemről szerelem volt első látásra, és azt hiszem én sem voltam számára közömbös, de egyikünk sem lépett. Aztán elsodródtunk, én utána is sokat gondoltam rá, néha megpillantottam itt ott a városban, olyankor előjöttek ezek az érzések, aztán úgy kb. 3 év után teljesen lecsengett bennem a dolog, mondjuk mostanában nem láttam, így nem tudom, hogyha újra összefutnák vele valahol megint előjönne-e ez a bizsergő érzés.
2013. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig valamit muszáj tenni!:) Van közös ismerős? Olyan hely, ahol összefuthattok, egy közös társaság például?
2013. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy az egyetlen közös hely a facebook.... ott meg gáz egy "csak-fb-ismerősre" ráírni.
2013. jún. 29. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Uramistem, nem gondoltam volna, hogy ilyesmi ennyi időn át tarthat, most nagyon megijedtem. Szerintem ennyi idő után nem ártana felkeresni valami pszichológust, mert gondolom ez más kapcsolataidra is kihat...
2013. jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez már megszállottság.
2013. jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megszállott... nem zaklatom vagy ilyesmi, csak iszonyatosan hiányzik és nem tudom kiverni a fejemből. Úgy érzem, hogy mivel ő nincs nekem, nincs értelme az életemnek, és nem is akarom, hogy legyen. Ha vele nem lehetek, akkor mással se akarok lenni.
2013. jún. 30. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj rá a facebookon hogy hello, mi újság stb. Én gondolkodás nélkül rá írnék. Nekem úgyse ír senki, nincs mit vesztenem :-)
2013. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akivel 5 éve nem beszéltem, akkor is csak 1-2 szót, arra nem lehet ráírni, hogy "Szia. Mi újság?" Legjobb esetben is elmebajosnak nézne.
2013. jún. 30. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ki kellene találnod valami ürügyet, ami miatt ráírsz, pl. éppen munkát keresel, ezért most minden ismerősödnél érdeklődsz, hogy tud-e valamit ajánlani, vagy írd neki azt, hogy az éjjel vele álmodtál, így eszedbe jutott, hogy vajon mi lehet vele.
2013. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Priviben: hány éves vagy? Fiú vagy lány vagy?

Nekem is volt így, 3-4 év után hirtelen kiderült hogy odamegy a sulimba. sajnos elszúrtam mert alig beszéltünk, pedig kisgyerekkorunktól szerelmesek voltunk egymásba, és hát úgy látszik nála ez talán véget ért a gimire... És talán nem is fog szeretni már...

Ne rontsd el! Írj neki!

2013. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!