Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni azért, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni azért, hogy elkezdjek hiányozni és jobban megbízzon bennem?

Figyelt kérdés
Én egy csomó lapomat kiterítettem az egyik lánynak, akivel itt beszélgetek. Tökre hasonlóak vagyunk, mégis azt érzem, hogy nem bízik meg bennem, pedig elég sok ideje beszélgetünk. Kezdem azt érezni, hogy bejön nekem, mert mindig várom, hogy írjon nekem. Netes szerelem, csak beképzelek magamnak mindent szövegek jönnének. De elég idő volt a megismerkedésünkre. Volt, hogy naponta 6-8 órákat is beszélgettünk. Tudja, hogy idővel szeretnék majd találkozni vele, de azt egyenlőre a világért nem mondanám el neki, hogy tetszik. (Láttam már fényképeken.)

2016. aug. 30. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
küldd el neki ezt a kérdést, és hamarabb találtok megoldást
2016. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogtok talalkozni... Nagyon kicsi az eselye sajnos :/
2016. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló, miből gondolod, hogy nem fogunk találkozni soha sem? Van esély arra, hogy akárcsak véletlenül is összefussunk, ha tesómékhoz elmennék, akkor lehet, hogy vele is tudnék találkozni.
2016. aug. 30. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor találkozzatok, ha közel laktok megoldjátok.
2016. aug. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!