Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányozni fognak az emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányozni fognak az emberek nyáron, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ma volt az utolsó tanítási nap.


Egyre rosszabbul érzem magam mert már a vonaton is alig voltak.


Nincsenek barátaim mert nem szoktam ismerkedni, akik meg vannak azokat nem is érdekli mi van velem.


Eddig jó volt mert a suliba vezető út tele volt emberekkel és nézhettem szép lányokat, de most meg mindenki a barátnőjével/barátjával van én meg nem csinálhatok semmit. (Persze csinálhatok, de barátokkal lenne az igazi.)


A szomszédban is egy hatalmas bulival köszöntötték a nyári szünetet én meg hallgattam ahogy buliznak... Ők is nemsoká elköltöznek mert már 21 évesek és gondolom nemsoká összeköltöznek a párjukkal... Hiányozni fognak..


Sportolok, de azon kívül mindig otthon vagyok (nem kockulok).


Mit tehetek hogy túléljem a nyarat?


17/f


2015. jún. 12. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

fhuuu... hat ez jo kerdes :|

Baratkozz, ismerkedj. Most kb velem is ez van.

2015. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na :D akkor találjatok egymásra kérdező és első :D
2015. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sportolj többet vagy nem tudom. Én is napi 2x edzek, szintén egyedül leszek, de legalább szabadon. Utálom, hogy egy napig be vagyok zárva érdektelen emberekkel és nem tudom kiengedni a gőzt. Most megtehetem.
2015. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!