Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar az ha egy fiú sokat eszél magáról meg a baráti társaságától?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Magasról tesznek rá. Ki áll szoba egoistákkal?
2016. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó ne úgy értsd hogy áh ilyen jó vagyok meg ah olyan jó vagyok
2016. szept. 1. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne mindig magarol beszeljen, vagy a barati korerol. Ha beszel is az nem baj, de mutasson erdeklodest a masik ember irant is :)

Legyenek mas temak is. Mert ha csak magarol beszel, az lelombozo..egy ido utan unalmas majd idegesito valik.

En tudom. Mar beszeltem ilyen fiuval :)

2016. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy kell elképzelni a dolgot hogy mindig érdeklődök mizu meg minden aztán kifogy a téma és csak a hülyeségeim jutnak eszembe nehogy kínos csend legyen belőle:6
2016. szept. 1. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Idegesit ha egy fiu mellett nem tudok szohoz jutni. Altalaban eddig mindig olyan sracok vettek korbe, akik folytin beszeltek a sajat kis dolgaikrol, nekem meg nem hagytak idot megszolalni. En eleve halk szavu vagyok, nem nagyon beszelek nagy mennyiseget olyanokkal akikkel nem vagyok kozeli kapcsolatban. Igy nekem kell hagyni par ures masodpercet, mig megszolalok. Igy viszont kb csak arrol szolnak a dolgok h o beszel en hallgatom
2016. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!