Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha látok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domiking12 kérdése:

Miért van az, hogy ha látok egy kinézetre nem tetsző lányt, akkor egyből undorodom tőle, irritál, de ha meg látok egy olyat aki tetszik, abba fülig szerelmes leszek. Normális ez?

Figyelt kérdés
Utálom ezt magamban, esetleg van még hozzám hasonló?

2016. aug. 25. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez normális :)
2016. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sztem nem :/
2016. aug. 25. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Előítéletes vagy. Ennyi. Ne aggódj,még sokan vannak így.
2016. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy mindenki így kezdi...aztán az első 3 után már nem érdekell a dolog akit , és ahol érsz.
2016. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem normális.

Vagyis az első rész persze az, hogyha olyan embert látsz aki nem szimpatikus és nincs meg a kémia az nem vonz. De az undorodik az erős kifejezés azért...

De az sem helytálló, hogy fülig szerelmes leszel xdd ugyan már

Maximum megtetszik. Nekem is van hogy kinézetre tetszik a srác de nem vagyok belé szerelmes. Tanuld meg elkülöníteni a szerelmet a vonzalomtól ;)

Persze a vonzalom az első lépés a szerelem felé :D de aztán ott van még a közös érdeklődés és még sok már minden :D

2016. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vundika válasza:
Nem minden a külső :)
2018. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!