Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új suliba kerültem és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új suliba kerültem és van egy fiú aki tetszik és tudom, hogy ő is oda jár. Ismerem személyesen de nem nagyon beszéltünk még. Merjek köszönni neki? :D

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Merj??
2016. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen
2016. szept. 1. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
akkor választ adtál a kérdésedre
2016. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát merjek. Csak félős vagyok. :D
2016. szept. 1. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Szeptember 1-je.

Éljen,megérkeztek az életképtelen kérdések!

2016. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ismered személyesen, akkor mégis miért ne köszönhetnél neki? Na meg egy köszönés nem olyan nagy cucc, hogy ebből gondot kelljen csinálni. Tök egyértelmű, hogy köszönünk egy olyan embernek, akit ismerünk (még akkor is, ha nem olyan mély az ismeretség), ha tetszik az illető, ha nem...
2016. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél bunkó paraszt s ne köszönj neki szerintemis...xd
2016. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es értelmes vagy. :D
2016. szept. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!