Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavarna/taszítana egy korzettet viselő fiú? Mit gondoltok akkor, amikor egy korzettet viselő srác elmegy mellettetek?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná,a korzettet(más néven fűzőt) komolyabb gerincferdülésnél kell hordani.☺ Ja,és nem sajnáltatja magát,hanem kűzd a műtét ellen.

18/F :)

A válaszokat előre is köszi,légyszi kíméljetek a trollkodástól,fontos lenne.


2016. szept. 1. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna :) legalabb tesz erte, h javuljon a helyzet. Emiatt nem utasitanek el senkit
2016. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha összetegelteti a haverokkal, még menő is lenne!
2016. szept. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De azt nem ruha alatt hordják?
2016. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de 3as ruha alatt és a novel ruhába dugna?
2016. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is van korzettem, ruha fölé hordom és így is volt már barátom 16/l legalább kisebb az esélye, hogy valami idiótát fogsz ki
2016. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez is egy betegség:

ezeket a tornákat csináljátok

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2016. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutott volna, hogy valaki szégyelli. Szerintem ha nem rózsaszín kiscicás, hanem pl. egyszínű fehér/kék, egyáltalán nem taszító.

És tegyük hozzá, hogy én sem szívesen engedném, hogy hozzányúljanak a gerincemhez.

2017. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17 fiu

Nekem is van korzettem és amugy a lányok kevésbé néznek furán mint a többi fiu .

Korzett mellet egy nagyon aranyos lányal is össze hozott a sors és őt nem zavarja hogy egy műanyag "páncél" van rajtam inkább az zavarná ha nem akarnék a gerincferdülés ellen tenni semmit.

2017. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!