Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lehet valaki "jó csaj",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet valaki "jó csaj", ha férfias teste van?

Figyelt kérdés

Erős,széles váll és felsőtest,kis mellek. További probléma,hogy hason van súlyfelesleg,ami mégjobban a felsőtestet "terheli",illetve "elvesz" a mellekből. Szerintetek létezhet olyan szerencsétlen párosítás,hogy valakinek mindemellé fiús arca is van? Jól sejtem,hogy elégé taszítót tud lenni(főleg a 2 együtt)?

A lány stílusa abszolút nőies,csak az adottságai nem túl előnyösek hozzá.

Mindenkit zöld kézzel jutalmazok! :)


2016. szept. 2. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg lehetne leszbikus.


Így, hogy nem látom nem tudok semmi értelmeset írni. Lehet nem is szörnyű annyira mint ahogy azt gondolod.

2016. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nagyon nehéz ezt megállapítani, most egy ilyen lány lehet egész aranyos is, különleges, átlagos, meg bűnronda is.
2016. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha széles válla lenne akkor az zavarna. sajnos genetikai hulladék vagyok és tök nőies a testem és sose lehet szép szélles vállam pedig sokat edzek rá...
2016. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kép nélkűl nehéz megmondani :/ ha a teste annyira férfias attól még lehet, személyiségben jó csaj, vagy kezdjen el edzeni hasra hogy az már ne zavarja. Na meg ha vizi sportban van elhelyezkedve, vagy csak szimplán szeret úszni akkor azt kellene abba hagyni egy darabig.
2016. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!