Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok egy ilyen lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok egy ilyen lányt, mint én, ha? (többi)

Figyelt kérdés

Amikor senki se lát, egyedül vagyok, nem érdekel, hogy hogyan viselkedem. Férfiasan, széttett lábakkal fetrengek a gép előtt, sörözök, böfögök, szeretem a focit (komoly!), nem tudok főzni, rumlis vagyok.

Ha munkahelyen vagyok vagy akárhol normálisan, kimondottan nőiesen viselkedem, úgy is öltözködöm, de amint hazaérek átvedlek olyan punnyadt pasissá.

Még sosem éltem együtt senki párkapcsolatommal, nem láttak még így, ne tudom, mennyire vagyok gáz.

(22/N)



2013. jún. 13. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz, ha ilyen lazán vagy kapható szexre is a mindennapokban, mint egy pasi:) De azért nem kell túlzásba vinni az igénytelenséget.

(Mármitn a pároddal akivel együtt élsz természetesen)

2013. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Hogy ha nem nézel ki rosszul akkor elfogadnálak

de a böfögés és a sörözés az már elég gusztustalan,főleg egy nőnél szóval ne számíts sok jóra

2013. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ezzel nincs semmi gond

A fő lényeg, hogy elfogadják egymást a párok, és kiegészítsék a másikat!

2013. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem zavarna, mondjuk én se a sört se a focit nem szeretem. 20/F
2013. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Egy intelligensebb férfinek talán már túlzás egy kicsit.
2013. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Talán valahol a középutat elfogadnám. Azért azt nem nagyon bírnám elviselni, hogy a barátnőm 110 decibellel böfizik mellettem :D
2013. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ezzel semmi gond, csinálhatnánk fingóversenyt esténként.
2013. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem kellene. Te csak azt hiszed, hogy munkahelyen nőies vagy, de FYI nem a ruha teszi az embert.
2013. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Ez full gáz. Olyan mintha fogyatékos lennél :P Bocs.
2013. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
A sörrel még nincs bajom, persze csak mértékkel... A böfögés is elmegy, ha nem folyamatosan azt hallom. De egy nő legyen nő, mindig. :)
2013. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!