Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, van köztetek aki adna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van köztetek aki adna esélyt egy átlagosnál is átlagosabb csajnak? (Szemelyisegben is es testben/öltözködésben még inkább)

Figyelt kérdés

Atlagos leiras:

170 cm magas, 56 kg (szoval nem annyira dagi) barna hullámos haj (könyökig érõ), barna szem.

Szemüveges :(, és ilyen étkezéshez lehevetõ fogszabija van... (Ez valamikor majd lekerül)

Nincsenek nagy melleim (A meret, kb), soha nem fogok úgy kinezni mint Ariana Grande meg a hasonlo szep csajok :(

Streber vagyok (jo jegyek, 4es, 5os), nincs sminkem se menõ ruhák, mint amit a tobbi csaj hord, pl adidas superstar meg markás izék... :(

Inkabb ilyen sima puloverek, sima polok (nincsenem ilyen meno daabjaim) nyaron szoknyak, telen se a meno cuccokal vagyok tele, tovabbá m3g az ilyen ing szerusegekey is szoktam néha hordani...

A boromon van nehany pattanas, de nem annyira veszes. Nagyon feher bõrû vagyok.

Szeretem az egyszarvukat, meg ilyen vidám cuki kis dolgokat. Zenebol barmit, de nem vagyok kepben az uj dolgokkal... Olvasni is szeretek.

Eleinte visszahuzodo, bizalmatlan, aztan pedig jo sokat is tudok beszelni.

Fb es instam van, de azon sincsenek menõ kepek.. Fb-n egy mosolygos profil, intan ugy 3-4 kep, de azok se a menõ snapchatos efektek (nem tetszenek annyira a meno dolgok, meg szerintem nem all jol nekem a kutyafül, pl.) sem puszilos szelfik meg ilyenek... En szegyellek ilyet kirakni mert a valo eletben sem vagyok olyan menõ típus :/

A hajamat sem vasalom.


Adnátok eselyt ilyen átlagos lánynak, vagy jobb lenne elkezdeni azokon valtoztatni amiken valamennyire is tudok?



2016. szept. 2. 22:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok hiba miatt...
2016. szept. 2. 22:50
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ilyen "átlagos" lány kellene.

De egyébként a korod lemaradt. Gondolom 14-5.

2016. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez az ideálom :) 18f
2016. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
12 óra munka utan végre hazza érek de mire ezt végig olvastam kiment belőlem az álmoság....
2016. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha nem hordasz menő cuccokat. Nem az számit hanem hogy belül milyen vagy.

És hogy legyel higiénikus.

2016. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Szerintem ne változz meg!

Nem tudom hány éves vagy, de a fiúk/férfiak komoly kapcsolatra nem ribit keresnek. Ha egy kicsit vársz, előbb-utóbb felfedeznek, mert nagyon rendes lány lehetsz.

Én egy ilyen lánnyal szivesen ismerkednék :)

2016. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld :)


#2, igen én 14 vagyok.

#5 az vagyok :)

2016. szept. 2. 23:23
 8/16 anonim ***** válasza:
talán de csak mert 14 éves vagy soknak találom azt az 5 évet..
2016. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lenne egy àtlagos làny... Én pont az ilyen lányokat szeretem, és hidd el nem vagy átlagos te sokkal érettebb vagy a korodbeli lányoknál csak maradj mindig is ilyen. Szerintem neked sokkal nagyobb esélyed van normális fiút találni. 18/f
2016. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz ismernem kéne, hogy tudjak erre válaszolni. :D De a nagyon fehér bőr az nagy előny. :D
2016. szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!