Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s?! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s?! Ti mit szólnátok hozzá? Valakinek valami tanács? (leginkább fiúk írjanak)

Figyelt kérdés

Az van hogy lesz egy ilyen több órás koncert és van egy fiú aki a múltkor is ott volt(már volt egy ilyen rendezvény) és azon gondolkoztam h rá köszönnék és beszélgetnék vele..persze csak ha ő is akarja....

És a múltkorin ott álltunk egymás mellett és ő mindig jött közelebb és láttam hogy néz..aztán a haverjaival hátra ment(én legelol voltam) és hátra fordultam h van-e ismerős a rendezvényen és ha jól láttam engem nézett de szerintem csak a színpadot nézte) (én úgymond középen voltam ő meg bal oldalt)

A kérdésem az lenne:

Ti mit szólnátok ha rátok köszönnék?

Vagy valakinek valami tipp?


2016. szept. 4. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne neki a srác :D Mindig furcsa érzéssel tölt el, ha ilyen történik velem, és ha nem ismerem, vagy ha ismerem, és teszem azt még tetszik is, akkor addig nem nyugszom, amíg nem látom megint, és nemtudok beszélni vele :D Persze mindenki más, és máshogy kezeli az ilyesmi helyzetet, dee egy köszönésből nem lesz semmi bajod, szóval hajrá :) 17/F
2016. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is megörülök, ha rámköszönnek/elhívnak valahová. Ha nem ismered, akkor nem lesz semmi bajod, próbát megér.
2016. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még nyugodtan írjátok :)))
2016. szept. 4. 21:42
 4/4 anonim válasza:
szerintem is nyugodtan ráköszönhetsz.ha zavar a társaság vagy a tömeg akkor igazábol le is beszélhetnél vele egy találkozót vhol egy nyugisabb helyen...ha tényleg téged nézett akkor bejössz neki :) tuti örülne neki ha odamennél hozzá. lehet hogy ő egy kicsit félénkebb :D
2016. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!