Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt, vajon miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt, vajon miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta ismerem a srácot, de soha nem voltunk túl jóba, de egy közös ismerős által a sors közelebb hozott minket egymáshoz kb. 3 éve.Ezt követően rengeteg időt töltöttünk együtt, viszont a közös ismerős miatt egy komolyabb kapcsolat tabu volt számunkra.( ezt én szúrtam el) Az elmúlt pár hónapban megromlott a kapcsolatunk mégjobban egy félreértés miatt. Tegnapelőtt pedig tudatosult bennem, hogy ráhajtott a legjobb barátnőmre, ígyaz meg sem lepett, hogy az egyik rendezvényen ami akkor volt velünk töltötte az időt. (Ez még nem is zavart) Egy kis idő után felkért egy másik srác táncolni hosszas beszélgetés után és tényleg jól éreztem magamat vele, de ő ( a fent említett fiú ) lekért én pedig egy kis idő utànbkifakadtam, hogy nekem ez így nem megy. Ő visszakísért a sráchoz aki felkért táncolni és közölte vele " Nagyon vigyázz magadra, mert én régóta kedvelem ezt a lányt" majd otthagyott minket és visszament nyomulni a barátnőmre. Ez nagyon kellemetlen szituáció volt, annak ellenére hogy tisztáztuk ezerszer már, hogy köztünk nen lehet semmi. Nem értem miért csinál állandóan kétértelmű dolgokat, amivel összezavarja a szálakat.

2016. szept. 4. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ti többet éreztek egymás iránt.
2016. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeret, féltékennyé akart tenni avval, hogy a barátnődet fűzte és mikor látta hogy te egy másik sráccal vagy akkor gondolom féltékeny lett.
2016. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!