Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ezt mire véljem? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt mire véljem? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Már egy pár hónapja tetszik és már többször is próbáltam a tudatára adni, hogy nagyon bejön nekem. Nem tudom ez érthető-e annak, hogy sikerrel jártam:

Osztálykiránduláson voltunk. A barátnőmel elmentünk sétálni, amikor a fiú és a barátja elkezdtek felénk futni. A fiú átkarolt és elkezdett velem futni xD Majd lerakott a földre és azt mondta: Megmentett :D

Aztán utána észrevettem velem valahogy máshogy beszél mint a többiekkel (vagy csak én vagyok hülye) és próbált a közelemben lenni. De viszont az osztálykirándulás után nem történt semmi... (3 napja volt)

Vajon tetszem neki, csak fél kimutatni, vagy én értettem félre a jeleket?


2009. okt. 9. 19:19
 1/2 anonim válasza:
Ha nem félt több ember előtt felkapni és megmenteni akkor azt jelenti hogy benézted... az osztálykirándulásnak a jó hangulat a lényege.. kis móka jópofizás ott sokkal inkább belefér mint máshol.. De van egy titkos módszer: KÉRDEZD MEG TŐLE MI VAN! lehet hogy akkor beégsz ha lepattint, de van egy mondás: jobb bánni amit tettél mint amihez gyáva voltál.. ha megpróbálod lehet hogy kiderüll tényleg csak félénk, és sokat nyerhetsz vele...
2009. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon nagyo nagyon egyet értek az előzővel.!

Én már nem is egy kapcsolatot rontottam el úgy,hogy nem mondtam el neki:tetszel.

És mivel ő sem mondta el-nem jártunk.pedig járhattunk volna.

És szörnyen bánom.

Szóval inkább égj be,minthogy utána bánkódj,mint én :)

;) sok sikert

A pasid lesz :P

2009. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!