Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu akit vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akit vissza kellene hoditanom. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Egy fiu, nyar elejen szerelmes volt belem. Ez teljesen biztos 3x randiztunk es tok aranyosan viselkedett. Napokat irogattunk de aztan en hosszu idore elmentem nyaralni a szuleimmel egy olyan helyre ahol rossz volt a wifi, szoval kb.2orat tuftunk beszelni egy nap. Azota nem ir es egyszer irtan neki akkor is nem hoz fel temat hanem nekem kell. En nem is irok neki azota. Elkezdodott a suli es koszont, kinyitotta nekem az ajtot es nezett. Amikor en odaneztem mosolygott de 1mp-el ezutan megcsorrent a teloja es elkapta a tekintetet. Mire hazaertem lattam hogy likeolta a kepeim de nem ir. Nem ertem mi tortent?!

Esetleg tipp hogy mi a baja? Vagy mit tegyek. Ja amugy a baratja is folyton bamul de nem ertem mieert?



2016. szept. 5. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a két percet fölöslegesen vesztettem el az életemből hogy elolvastam a hülyeséget
2016. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Édes istenem... Tedd szét a lábad... Ahogy olvasom az a kategória lehetsz.
2016. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. válasza:
A wifi, mint kulcsszó, kib...aszottul releváns.
2016. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!