Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még nem jártam senkivel de nem azért mert ronda vagyok hanem mert sosem vagyok szerelmes. Egy évben amióta lefogytam 7 srácnak tetszettem de a legtöbbjük vagy buta vagy csúnya vagy drogos volt. Tehát én megválogatom hogy kivel jövök össze.

2016. szept. 9. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Értem
2016. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem írtad le a kérdésed. Tehát így nem tudunk választ írni.
2016. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jó most megtudtuk hogy válogatós plázap*csa vagy. Jöhet a kérdés :D :D
2016. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyátalán nem sminkelem magam a legszerényebb ruhákban járok de azért én TUTI plázap*csa vagyok. Ha ezt gondolod rólam nézdd meg a legtöbb mai kis 14 évest akiken 10 kiló vakolat van és haspóló és azután általánosíts. Jólvan?
2016. szept. 10. 07:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne sürgesd az időt, úgyis hamar telik, nem maradtál le semmiről!



4

2016. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!