Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Akik mindig azt csinálják amit a fiúk szeretnek és kiteszik a mellüket hogy felhívják magukra a figyelnet stb stb. Nekem eddig úgy tűnt hogy a fiúk bolondulnak az ilyenekért. A fiú körül (akibe szerelmes vagyok) is mindig ott van egy ilyen gyöngyszem. És kezd idegesíteni, hogy ti fiúk nem veszitek észre hogy ezek csak álszenteskedő pi..ák?
2016. szept. 10. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs róluk jó véleményem. Könnyebb őket megk*rni, ennyi.
2016. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát szurni jó lenne de semmit se akarnék tőle
2016. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük
2016. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
van egy ilyen osztálytársam, kint van mindig mindene, de én észre se vettem eddig nagyon. Ő is azért kap a lehetőségen ha a közelem be tud lenni, de nagyon nem vonz. Másik fiúosztálytársaim, haverjaim megjegyezték, hogy húú de jó mellei vannak, meg hogy mennyire kirakja, és hogy ez milyen f*asza. Én meg mondom hogy ahha, igen biztos..:D Meg mondják, hogy nézzem meg én is, de valahogy engem nem érdekel. Tehát én az ilyen lányokat lesz*arom, maximum akkor nem, ha a személyisége is olyan ami tetszik nekem. Mert ha kirakja a dolgait, de tetszik a személyisége, akkor nem zavar a dolog:D Mert én nem azt figyelem. Én testileg maximum csak azt nézem meg, hogy mennyire formás valaki, illetve az arcát, ami nagyon sok mindent elárul a belső énjéről is egyébként.:)
2016. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Mi fáj, kislány? Mást d*gott meg a kiszemelt alfahím, nem téged?
2016. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szépen egy iylen csaj 1 éjszakára jó lenne aztán kész de egy illyenel nem lennék párkapcsolatban soha sem.
2016. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
én is ilyen vok és kb. nem érdekel mások véleménye, de fiúk eddig sose mondtak rosszat rólam, csak lányok
2016. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

5: én nem "megdugásra" vágyok... És amíg nem vagyunk együtt semmi közöm hozzá, hogy ő kivel fekszik le. Csak azért kérdeztem, hogy a fiúk is úgy gondolja ahogy a lányok többsége.

7: erről beszéltem, hogy a fiúk (tisztelet a kivételnek!) többsége csak arra tud gondolni hogy milyen szexi, és nem veszi észre hogy milyen a lány személyisége

2016. szept. 10. 16:42
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
7 vok.attól, hogy szexi vagyok, meg ezt a stílust képviselem, tök normális vok, csak sajnos téll a külsőm miatt sokan elítélnek megismerés nélkül
2016. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na igen, de a fiúk ezt magasból leszarják mert csak a melledig jut el az értelmük
2016. szept. 10. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!