Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarom mondani neki. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dead_angel16 kérdése:

El akarom mondani neki. De nem merem. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval kezdjük az elején. Én Általáosból átkerültem egy 8(!) osztályos gimnáziumba 2015-ben.

Ott megismerdektem egy lánnyal aki a legjobb barátnőm lett. Ő összejött egy fiúval,és UTÁLTUK egymást.. Aztán beleuntam,úgy voltam vele,hogy ennek semmi értelme nincs. És kibékültünk,de egy hónappal később történt valami.. Szétmentek a barátnőmmel.. És Elkezdett tetszeni.. És Ő is folyton "csesztetett" és mosolygott és ha ketten voltunk mindig jó fej és aranyos volt.. És mindig felvíditott... Talán ezért is szeretem a mai napig,.. És egy kis idő után megint összejöttek. És én még ezek után is szerettem Őt.. Mindig volt bennem egy kis remény... Végig néztem,ahogy a legjobb barátnőmet ölelgeti.. Igen fájt.. De nem adtam fel.. Megint szakítottak,majd ismét összejöttek... (Még párszor megcsinálták.😂😂😂)

És elkezdődött a nyár... Nem különösebben hiányzott,végre azt hittem nem érzek semmit.. Eközben nyáron a barátnőmmel kötöttem egy fogadást,hogy nem szólhatok hozzá két(!!) hétig..De amikor most idén (2016.09.01)-jén visszamentünk a Gimibe,és megláttam a hülye fejét és a mosolyát...... Megint úgy éreztem.. Hogy olyan mint régen... És mögöttem állt az évnyitón,és végig röhögték az egészet.. Amitől nekem is nevetnem kellett és ha én nevetek akkor a barátnőm is. És amikor végelett,köszönt nekem de nem tudtam,hogy nekem köszönöm ezért nem köszöntem vissza. Majd találkoztunk az ebédlőnél és már a nevemen szólítva köszönt .. "Szia .....!" És én csak mosolyogtam és mutattam,hogy csendben kell maradjak.. Majd másnap megint próbálkozott hát nem járt sikerrel.. A barátnőm persze nem bírta ki és hozzá szólt az osztálytársunkhoz,ezzel én nyertem,és hozzá szólhattam volna,de... Inkább nem tettem... FÉLTEM.. És múlt pénteken nekem jött a vállával és megfordultam és vigyorgott,tuti elvörösödtem😁😁

És mindenki szerint én is tetszek neki,és azért jött nekem,hogy felhívja magára a figyelmet..és,hogy elkéne mondanom neki... De a volt barátnője most arról beszél,hogy a srác össze akar vele újra jönni.. (Aha gondolom,idén egyszer sem beszéltek..)

És most itt vagyok..! Várom,hogy történjen valami... Tudom ahhoz tennem is kéne valamit... De ha tudná a srác ... Over friend zone.😏😁 Ha tudtok kérlek segítsetek,írjátok meg a véleményezeket.!! Sokat segítene!!:$ Köszönöm <3



#lépnikéne
2016. szept. 12. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon őszintén írtál, ebből lerí, hogy tényleg tetszik neked az a srác. :) Van az a mondás, hogy egy barátság fontosabb, mint egy párkapcsolat, eldöntheted, hogy hiszel ebben, vagy nem, de ha igaz barátod az a lány, megértené, hogy szeretitek egymást. Fogadd a jeleit, reagálj rájuk, ha mosolyog te is mosolyogj vissza, hiszen azt csak nem tilos :D Én nem mennék úgy oda hozzá, hogy "többet érzek irántad", mert lehet, hogy rosszul fog elsülni, és akkor a fiút is elveszíted, és a barátnődet is, inkább akkor tedd ezt meg, amikor egyértelmű jeleket ad arra, hogy nem csak teszi az agyát, vagy haverkodik veled, hanem tetszel neki. De a leírtakból szerintem bejössz neki, de jobb biztosra menni, ha a volt barátnője azt mondja, hogy valami alakul náluk, bizonyosodj meg róla, hogy igaz. Viszont mindenképp küldd neki a jeleket, nehogy azért akarjon az exével összejönni, mert úgy érzi, nálad nincs esélye. Remélem segítettem neked :D
2016. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy hibám, annál a mondatnál, hogy "...bizonyosodj meg róla, hogy igaz" Úgy akartam folytatni, hogy "...bizonyosodj meg róla, igaz-e", bocsi.
2016. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,a segítséget.. De mégis,hogyan tudnék megbizonyosodni róla,hogy nem az exe tetszik már neki?😅
2016. szept. 12. 17:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyit akartam még hozzá fűzni,hogy akivel fogadtam az egy másik lány!! És aki a fiúnak a volt barátnője az is egy másik lány. :)
2016. szept. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!