Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ha csókolózik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ha csókolózik egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (fiú vagyok) akinek a legjobb barátnôje elég rossz hatással van rá szerintem de ezt a barátnőm nem veszi észre. Barátnőm barátnőjének is van pasija. Multkor bulin a csaj lesmárolt egy másik csajt, vagy 2 percig csókolóztak. A pasijának tetszett, a barátnőm szerint is tök normális, semmiről nem ért velem egyet amit a barátnőjéről mondok. (A pasija előtt elég sok fiuval kavart, smárolt)

Szerintetek ez normális hogy egy másik csajjal smárol miközbe van barátja???



2016. szept. 12. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem normális
2016. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem XD
2016. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem mindegy? Majd ő tudja mit akar. Sose jó ha beleszól az ember más dolgába. Sorry.
2016. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha a magyar nyelv keretein belül maradunk, Te bocsáss meg nekem, de szerintem igenis rám tartozik hogy a lány akivel a mindennapjaimat töltöm milyen könnyűvérű bajkeverő lány által van befolyásolva.
2016. szept. 12. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Hát figyelj, szerintem nem.:D Ha van valakim, SENKI mással sem csókoloznék. És tök mindegy, hogy fiú-e vagy lány. Én ezt így gondolom.:)
2016. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!