Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem nálla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nálla?

Figyelt kérdés
Tavaly ota tetszik egy srac. Meg tavaly azt hiszem, hogy tetszettem is neki, mert mosolygott/kacsingatott ram. Iden nem tudom, hogy most mi is a helyzet. A baratnoim elegge kinos helyzetbe hoztak elotte. Megmutattam nekik a sracot, aki tetszik es egybol elkezdtek hangosan beszelni rola, meg persze elkezdtek szivatni. A sracnak az egyik lany ismerose meghallotta, hogy nekem o tetszik es oda szolt neki, hogy mivan, uj baratnod lett?! 1 masodperc sem telt el es a baratnom meg hangosan kiorditotta a nevemet. Raneztem a sracra o meg csak mosolygott. 2 napra ra fent hagytam a telefonomat a buszon es o hozta utanam. Elsonek utanam szolt, de en meg se fordultam, mert ugy voltam vele, hogy nem nekem szol. Majd egyszer azt vettem eszre, hogy valaki oldalba bokott, megfordultam, vissza adta a telom. Megkoszontem, valszt sem varva megfordultam o pedig utanam szolt, hogy nincs mit. Szerintetek?

2016. szept. 13. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem derűl ki,hogy lehet-e több köztetek.

De a barátnőket nyugodtan lekoptathatod pár szünetben,mert nemcsak ők léteznem,de ha ez nem jönne össze,akkor üzenj a srácnak,hogy szeretnél vele egy nyugis helyen találkozni,beszélgetni,beszélj az érzéseidről neki. Stb...aztán valahogy majd alakul.

Majd írj privátban,hogy mi lett! :)

18/L

2016. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megirni, hogy nem jarunk egy gimnaziumba es eddig meg egyszer sem bezzelgettunk. De azert jo lenne tudni, hogy tetszem-e neki, mert akkor legalabb erot tudnek venni magamon ahoz, hogy beszelgessek vele.
2016. szept. 13. 21:36
 3/3 anonim válasza:
nincs de ha van akkor igen. 69/f
2016. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!