Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon lehet nálla esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet nálla esélyem? Hogy kezdjek el vele beszélgetni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves lány vagyok. Ő egy 16 éves fiú. Nem nagyon beszelgettünk eddig. Egy lovardába és egy iskolába járunk. A két helyen teljesen máshogy viselkedik. Az iskolaban csendes míg a lovardaba sokat beszél. Mivel tetszik így utana neztem mind a ketten szeretjük a rockot és a lovakat és ezen kivül még elég sok mindenben haonlítunk. Azt tudja,hogy szeretem a lovakat,de amugy ha nem nézett utana miket szeretek nemtudja,hogy szinte teljesen egyformak vagyunk. Szerintem nem zavarna a korkülömbség sem. Viszont a multkor az istállóban kettesbe maradtunk mert az edzőm mondta neki hogy jöjjön be velem, hogy ne legyek egyedül sajnos nem nagyon volt témánk ezert nezte amég lenyergeltem a lovat és elkezdtem kérdezgetni hogy mit hova kell rakni mivel én még új vagyok a lovatdaban és így nem volt gáz. Iskolaban is szoktunk egymásnak köszönni és többször is nézett és ez barátnőmnek is feltünt,hogy miközben a barátai beszéltek hozzá engem nézett sajnis mivel én ezt akkor nem vettem észre nem tudtam vele szemezni. Facebookon is bejelöltem és visszaigazolt, de ott nem akarok ráírni mivel az szerintem gáz,fölleg úgy, hogy még nem nagyon beszéltünk. Szerintetek lehet esélyem nálla? Hogy probáljak vele beszélgetni? Létszi adjatok ötleteket és válaszoljatok és kérlek azok inkabb ne írjanak akik csak azért vannak felregisztralva hogy masokat piszkáljanak.

2015. okt. 3. 15:52
 1/4 anonim válasza:
Megpróbálhatsz úgy közeledni felé hogy mikor koszonsz neki megkerdezed h hogy van utan egyre tobbet kerdezel és talan beindulna a beszélgetés..
2015. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te csak annyit tehetsz hogy köszönsz neki mrg mosolyogsz rá. Neki kell kezdeményezni
2015. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jöhetnek még;)
2015. okt. 3. 18:08
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok, csak nem lovarda, Hanem kézi, és a srácnak, aki teccik van csaja 😞😞😞😞
2015. okt. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!