Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy észre vegyenek? Miért hagynak magamra?

Figyelt kérdés
Nem állítom magamról, hogy csúnya vagyok, de kifejezetten szép sem, szerintem ápolt a külsőm, ezt nagyon a szívemen viselem, természetre olyan "középpont" személyiségem van, de mostanában rohadtul egyedül érzem magam. Már nem érdeklek senkit, pedig korábban elég népszerű voltam. A barátnőim-barátaim is eltávolodtak tőlem, ha én nem keresem őket ők biztosan nem fognak. Miért van ez? Mit tehetnék azért hogy szebb/népszerűbb legyek? Köszi :S

2016. szept. 14. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szia, nem tudom ,hogy miként működnek nállad a dolgok, de én is hasonlóképp vagyok. Valószínüleg érettebben gondolkozol mint a veled egykorúak.


16F

2016. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kimaradt h 14L :D
2016. szept. 14. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Még annyit hozzáfűznék ,hogy kezdj el valamilyen hobbit, sportot. Én például rendszeresen járok edzőterembe, levezetni a feszültséget és erősödni persze.
2016. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most kezdtem hip hopra járni xdd
2016. szept. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!