Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnapután beszélni fogok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnapután beszélni fogok egy nagyon szimpatikus lánnyal mit tegyek hogy ne legyek annyira izgatott és visszahúzódó?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat !

2016. szept. 14. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Találj valami témát amiről mindkettőtök tud beszélni. És add önmagad.
2016. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az izgulás ellen próbáld meg agyban eldönteni,hogy legalább ne lehessen látható,hogy izgulsz,próbáld kezelni a helyzetet,beszélj érthetően,add át magad a pillanatoknak,hogy egy neked szimpi lány társaságában lehetsz.

De a visszahúzódás az már más,azt ne csináld,különben zöldfülű leszel...tessék a kezedbe venni az irányítást,s pasisan egyenes háttal lenni a leány mellett. Képzeld el,a szitut,hogyha az első benyomásod megfogja a csajszit,onnantól kezdve nyert ügyed lesz. Légy bátor!

Remélem tudtam segíteni!

Majd írj privátban,hogy sikerült!

18/L

2016. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dumph98 válasza:
Próbáld megtervezni az első pár percet. Légy magabiztos, vedd kezedbe az irányist erényesen! A lányok egyik fő szempontja, hogy egy pasi legyen magabiztos! :) miután van egy témátok add át magadat a beszélgetésnek és menni fog az! :) Ha becsúszik egy két érthetetlen szituáció felőled próbáld.viccesre fordítani a helyzetet! Aztán nevettek együtt egy jót! És fejben ahogy az előző kommentelő mondta el kell döntened, hogy jól fog menni! Régen én is izgultam mindig és félénk voltam és majdnem ez okozta a párkapcsolatom vesztét. Nagyon fontos a határozottság! 18/F
2016. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!