Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félénk, visszahúzódó lányok...

Félénk, visszahúzódó lányok ti szoktatok egy alapjáraton szimpatikus fiúnak írni facen?

Figyelt kérdés
Beszéltetek már párszor élőben is,alapjáraton szimpatikus volt...van esély,h ti írjatok vagy ez kilőve írjon ő?
2013. szept. 7. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
van, ha szimpatikus volt
2013. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én volt már hogy írtam egy pasinak. Konkrétan 2hetes eset :D

Nagyon megtetszett nekem ez a srác, és én is nagyon-nagyon visszahúzódó félénk lány vagyok. Szóval írtam neki, chateltünk vagy 2 órát. Azt írta hogy bízik benne hogy fogunk még beszélni egymással, meg milyen jófej vagyok stb. Aztán rá 2-2 nappal írtam neki megint és arra már nem válaszolt. De hogy miért...?


Na de a válasz: igen. Könnyebben írok facen mint hogy élőben beszélgetést kezdeményezzek...

2013. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen volt, de a srác eléggé bunkó volt ezért utána már nem is erőltettem a dolgot, azóta meg nagyon semmi sem....
2013. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A válaszolóknak írok igazándiból, azért mert vannak hülyék ne adjátok fel. Vannak rendes srácok is akik nem tünnek el, ha rájuk írtok :) 27f
2013. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igen,ráírtam.De csak mert ő nem volt hajlandó pedig én jelöltem be.Szerintem nem gáz amíg csak barátkozás megy,aztán ha több is van akkor elvárom hogy ő teperjen :)
2013. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem .. én még ott se merek rá írni persze ha ő ír akkor feltétlenül visszaírok :)
2013. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!