Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet látni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet látni, hogy felkeltettem egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
Milyen gesztusokból tudnám megállapítani, hogy komolyan érdeklem? A srac kb 16-17 lehet. 15/L

2016. szept. 17. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

dudorodik a nadrágja:o


Egyébként sokat néz, kicsikét másképp viselkedik amikor a közeledben sétál el, mint alapjáraton, esetleg nem rád nézve de mosolyra húzza a száját, vagy rád nézve csinálja ugyanezt, hirtelen nem figyel arra amit a haverja mond, ilyenek.

2016. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semilyen. A legtobb fiut 25 oves koraig egyik no se erdekli komolyan. Csak komolyan meg akarja dugni, de ennyi.
2016. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy szántatok rám időt és válaszoltatok!:)

#2-es: remélem Ő nem olyan mint a legtöbb vele egykorú fiú:)

2016. szept. 17. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es,azért mert te ilyen vagy nem azt jelenti hogy az összes olyan...
2016. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen ezt tisztelettel vitatnám én is ugyan 18 vagyok de ugy gondolom hogy a komoly kapcsolat fontosabb mint a szex az őszinteség és a kölcsönös szeretet az amit nehéz megtalálni tényleg ebben a korosztályban a komolyság és a tartósság amit becsülni kéne am meg kérdésre viszont sajna valószinüleg 16 évesen nehéz olyat találni aki igy gonolja vagy egyértelmű jeleket küldene nyilvan ha gyakori a szemkontaktus vagy mosolyog ha ránézel vagy épp ő rad de beszélgetés közben inkább kiderül
2016. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!